معاون مسکن وساختمان:

آغاز ثبت‌نام مجدد مسکن ملی از ۱۷خرداد ماه

1400/03/15 - 06:47 - کد خبر: 45136 نسخه چاپی

نصر: معاون مسکن و ساختمان گفت: تسهیلات مسکن ملی از ۱۰۰ به ۱۵۰ میلیون تومان افزایش یافته است ضمن آنکه ثبت‌نام مجدد طرح اقدام ملی مسکن از ۱۷ خردادماه امسال در ۲۳۰ شهر آغاز خواهد شد.

به گزارش نصر، محمود محمودزاده افزود:  زمین احداث مسکن ملی در ۲۳۰ هزار شهر تامین شده است و از هفته آینده مرحله مجدد ثبت‌نام در شهرهایی که زمین برای آن ها تامین شده آغاز خواهد شد.
محمودزاده اضافه کرد: با مصوبه دولت تسهیلات اختصاص یافته به مسکن ملی از ۱۰۰ به ۱۵۰ میلیون تومان افزایش یافته است و تولید مستمر مسکن در دستور کار است.
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه عملیات اجرایی احداث ۵۳۰ هزار واحد مسکن ملی در کشور آغاز شده است از افتتاح مرحله دوم مسکن ملی تا پایان خرداد خبر داد.
مرحله نخست افتتاح‌های طرح اقدام ملی مسکن آبان‌ماه سال گذشته انجام شده بود.
به گزارش ایرنا، پیشتر معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی از بهره برداری افزون بر ۳۵ هزار واحد مسکن مهر و طرح اقدام ملی در آینده نزدیک خبر داد و گفت: در حال حاضر زمین مورد نیاز برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن در ۲۳۰ شهر کشور تامین شده است.
انتهای پیام/
آغاز ثبت‌نام مجدد مسکن ملی از ۱۷خرداد ماه نصر

ثبت نظر

نمایش 3 نظر

پاسخ   خدیجه رحیمی   12 ماه پیش  

این شرایط خوبیه واسه یکی مثله من که مسئولیت سختی داره وعمرابتونه صاحب خونه بشه ولی کاش شرایطش تاحدی به راه باشه که من بتونم دس تنهابه بچم یه سرپناه روبه راه کنم

پاسخ   کیوان   12 ماه پیش  

والله دفعه پیش مت خواستم ثبت نام کنم یکی از شرایطش نداشتن چک برگشتی بود که من به دلییل اختلاف حساب چک برگشتی داشتم و نتونستم ثبتنام کنم

پاسخ   مهران تقی زاده   12 ماه پیش  

چجوری ثبت نام کنیم
پژوهشیار