دبیر ستاد انتخابات آذربایجان شرقی؛

۳ میلیون و ۴۳ هزار نفر واجد شرایط اخذ رای در آذربایجان شرقی/ ۷۰ هزار نفر رای اولی هستند

1400/03/13 - 20:22 - کد خبر: 45112 نسخه چاپی

نصر: دبیر ستاد انتخابات آذربایجان شرقی آمار واجدان شرایط رای دادن را در استان سه میلیون و ۴۳ هزار نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد، ۷۰ هزار نفر برای اولین بار فرصت مشارکت در انتخابات را پیدا کرده‌اند.

به گزارش نصر، مرتضی محمدزاده در حاشیه جلسه ستاد انتخابات استان، از پیش‌بینی ۳۴۸۵ شعبه اخذ رای ثابت و سیار برای انتخابات ریاست جمهوری در استان خبر داد و گفت: ۴۰۰۰ شعبه ثابت نیز برای انتخابات شوراها پیش‌بینی شده و این انتخابات در شهر تبریز به صورت کاملا الکترونیکی برگزار می‌شود.
وی با اشاره به آمادگی کامل ستادهای انتخابات شهرستان‌های استان از نظر زیرساخت‌ها و تجهیزات، گفت: هماهنگی‌های لازم برای برگزاری انتخابات سالم، شفاف و باشکوه در استان انجام شده است.
وی در خصوص نحوه رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در شعب اخذ رای، گفت: تمام تمهیدات لازم برای اطمینان مردم از رعایت شیوه‌نامه‌ها پیش‌بینی شده و مشکل خاصی در این زمینه نخواهیم داشت.
محمدزاده افزود: در شعب اخذ رای شهر تبریز، به جای صندوق‌های پلاستیکی، سه تا پنج دستگاه الکترونیکی اخذ رای پیش‌بینی شده است.
به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، وی خاطرنشان کرد: احراز هویت در تمام شعب اخذ رای در سطح استان به صورت الکترونیکی انجام خواهد شد.
انتهای پیام/
۳ میلیون و ۴۳ هزار نفر واجد شرایط اخذ رای در آذربایجان شرقی/ ۷۰ هزار نفر رای اولی هستند خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار