ناوگان حمل و نقل آذربایجان‌شرقی ظرف ۲ماه بیش از ۳.۵ تن بار جابه‌جا کرد

1400/03/08 - 12:45 - کد خبر: 44753 نسخه چاپی

نصر: معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: در ۲ماه گذشته ناوگان حمل و نقل استان بیش از ۳.۵ تن بار جابه‌جا کرده است.

به گزارش نصر، کاظم تیمورزاده روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۰ درصد افزایش داشته و تعداد بارنامه صادره نیز در این مدت نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۳ درصد افزایش یافته است.
وی ادامه داد: در این مدت ناوگان حمل و نقل مسافر آذربایجان‌شرقی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی ۵۲۹ هزار مسافر را با ۸۰ هزار سفر اعم از اتوبوس، مینی بوس و سواری بین شهری جابه‌جا کرده است.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی اظهار کرد: تعداد مسافر جابه جا شده توسط ناوگان حمل و نقل مسافری استان نسبت به مدت مشابه سال است که با محدودیت های مربوط به شیوع ویروس کرونا همراه بوده،   ۶درصد افزایش داشته است.
به گزارش ایرنا،  در حال حاضر تعداد کل ناوگان باری دارای کارت هوشمند استان ۳۳ هزار و ۵۰۰ دستگاه و تعداد رانندگان باری دارای کارت هوشمند ۳۷ هزار و ۵۵۰ نفر و تعداد اتوبوس ناوگان حمل و نقل مسافری استان ۳۹۳ دستگاه می باشد.
تعداد ۲۸۵ شرکت و موسسه حمل و نقل کالا تعداد ۱۲۰ شرکت و موسسه حمل و نقل مسافری تعداد ۶۳ شرکت حمل و نقل بین المللی فعال کالا و تعداد ۶ شرکت حمل و نقل مسافر برون مرزی در آذربایجان شرقی فعالیت می کنند.
انتهای پیام/
ناوگان حمل و نقل آذربایجان‌شرقی ظرف ۲ماه بیش از ۳.۵ تن بار جابه‌جا کرد خبرگزاری ایرنا


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار