مدیر سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری خبر داد:

انتشار فراخوان بزرگ شناسایی سرمایه گذاری شهری در تبریز

1400/03/06 - 15:18 - کد خبر: 44684 نسخه چاپی

نصر: مدیر سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز از انتشار فراخوان بزرگ شناسایی سرمایه گذار با بیش از ۷۰ طرح سرمایه گذاری و مشارکتی در ۱۷ حوزه شهری خبر داد.

به گزارش نصر، رضا جمالی با اشاره اهمیت موضوع جذب سرمایه گذار در فرایند اقتصاد شهری، گفت: شهرداری موظف است تا نسبت به شناسایی، توان سنجی و جذب سرمایه‌ گذاران متقاضی سرمایه‌گذاری و مشارکت در اجرای پروژه‌های حوزه مختلف شهری از طریق فراخوان عمومی و طبق مقررات اقدام کند.
وی ادامه داد: متقاضیان با مراجعه به سایت مدیریت سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز ( https://investment.tabriz.ir/?PageID=۲ ) طرح‌های پیشنهادی خود را در حوزه‌های مختلف عنوان شده به همراه آنالیز هزینه و درآمد، توانمندی مالی، رزومه کاری و سهم الشرکه به مدیریت سرمایه گذاری تحویل دهند.
وی هدف از انتشار فراخوان شناسایی سرمایه گذار را گامی در جهت رونق اقتصاد شهری عنوان کرد و افزود: شناسایی درست فرصت‌های اقتصادی، یکی از اهداف مدیریت شهری است و ما در شهرداری تبریز طیف گسترده‌ای از فرصت‌های سرمایه‌گذاری برای ذائقه‌های مختلف در انواع طرح‌های مشارکتی معرفی کرده‌ایم.
به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، جمالی از تمامی اشخاص حقیقی یا حقوقی، اعم از دولتی یا غیردولتی، داخلی یا خارجی که امکانات و توانایی لازم برای سرمایه‌گذاری و مشارکت در پروژه‌های شهری را دارند را دعوت به همکاری کرد. 
انتهای پیام/
 انتشار فراخوان بزرگ شناسایی سرمایه گذاری شهری در تبریز خبرگزاری ایسنا


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار