خبر/

ماهیت رژیم صهیونیستی نشان داد راه مقابله با متجاوزین مقاومت است

1400/03/04 - 10:57 - کد خبر: 44524 نسخه چاپی

نصر: رئیس‌جمهور در پیامی به دولت و مردم لبنان با تبریک فرارسیدن عید مقاومت، گفت: ماهیت رژیم صهیونیستی که منبعث از خوی تجاوزگری است، نشان داد که تنها راه مقابله با متجاوزین ایستادگی و مقاومت است.

به گزارش نصر، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در پیامی به دولت و مردم لبنان با تبریک فرارسیدن عید مقاومت و سالروز آزادسازی جنوب این کشور از وجود نیروهای متجاوز رژیم صهیونیستی، تاکید کرد: ماهیت رژیم صهیونیستی که منبعث از خوی تجاوزگری است نشان داد که تنها راه مقابله با متجاوزین ایستادگی و مقاومت ملت است.
متن پیام رئیس‌جمهور به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای میشل عون
رئیس جمهوری لبنان
فرا رسیدن سالروز عید پیروزمندانه و پرافتخار مقاومت و آزادی که با فداکاری و از خودگذشتگی مردم مقاوم لبنان منجر به آزادسازی جنوب آن کشور از وجود نیروهای متجاوز رژیم صهیونیستی گردید را به جناب‌عالی، دولت و مردم شریف لبنان تبریک می‌گویم.
ماهیت رژیم صهیونیستی که منبعث از خوی تجاوزگری است، نشان داد که تنها راه مقابله با متجاوزین، ایستادگی و مقاومت ملت است. امیدوارم این مسیر تحت رهبری حضرتعالی تا آزادسازی کامل اراضی لبنان ادامه یابد.
در راستای اراده ملت لبنان، ارتش و مقاومت برای حفظ وحدت و دفاع از اراضی کشورشان، جمهوری اسلامی ایران نیز همچون گذشته در کنار دولت و ملت لبنان قرار داشته و خواهد داشت.
از خداوند متعال، سلامتی و موفقیت آن جناب و عزت و سربلندی مردم شریف لبنان را مسألت دارم.
حسن روحانی
رئیس جمهوری اسلامی ایران
انتهای پیام/
ماهیت رژیم صهیونیستی نشان داد راه مقابله با متجاوزین مقاومت است خبرگزاری مهر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار