مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خبر داد:

آغاز ثبت نام شانزدهمین دوره جشنواره ملی تعاونی های برتر در آذربایجان شرقی

1400/03/01 - 09:48 - کد خبر: 44288 نسخه چاپی

نصر: مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از شروع فرآیند ثبت نام شانزدهمین دوره جشنواره ملی تعاونی های برتر در سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها خبر داد.

به گزارش نصر، حسین فتحی با  اعلام این خبر گفت: رویداد ترویجی و فرهنگی شانزدهمین دوره جشنواره ملی تعاونی های برتر در سه مرحله بهنگام سازی، به روز رسانی و صحت سنجی مدارک و مستندات و فعالیت های تعاونی از 18 اردیبهشت ماه آغاز گردیده است.
وی مهلت بهنگام سازی اطلاعات را از تاریخ 18 اردیبهشت لغایت  18 خرداد 1400 اعلام کرد و افزود: بهنگام سازی اطلاعات ثبت نام از تعاونی ها در سامانه جامع بخش تعاونی کشور به نشانی (http://taavoni.mcls.gov.ir) انجام می شود.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی تصریح کرد: در مرحله به روزآوری کلیه اطلاعات مرتبط با تعاونی ها و بارگذاری مدارک و مستندات مرتبط با مجامع عمومی{آخرین مجمع عمومی عادی تعاونی یا مجمع فوق العاده تطبیق اساسنامه تعاونی با قانون بخش تعاونی مصوب سال 1393}، اطلاعات اعضای تعاونی، اطلاعات شاغلین در تعاونی، صورت هایمالی و گزارش های حسابرسی تعاونی از سال 1396 تا 1399 و به روز آوری اطلاعات اعضای هیأت مدیره و بازرسان تعاونی انجام می شود.
وی همچنین افزود: تعاونی هایی که اقدامات لازم را در خصوص بهنگام سازی اطلاعات در موعد مقرر انجام داده و واجد شرایط شرکت در جشنواره باشند از تاریخ 19 خرداد  تا تاریخ 19 تیر 1400 از امکان تکمیل پرسشنامه اختصاصی جشنواره شانزدهم و بارگذاری مدارک و مستندات در سامانه برخوردار می شوند، این مهلت قابل تمدید نخواهد بود.
فتحی ادامه داد: پس از انجام مراحل اول و دوم ، صحت سنجی مدارک و مستندات و فعالیت تعاونی های کسب کننده بالاترین امتیاز در گرایش های گوناگون توسط کارگروه علمی جشنواره در این اداره کل انجام خواهد شد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اضافه کرد: پس از اتمام فرآیندهای مراحل قبل، تعاونی های کسب کننده بالاترین امتیازات به عنوان تعاونی برتر استانی و تعاونی های دارای امتیاز ممتاز در هر گرایش به عنوان تعاونی برتر ملی انتخاب خواهند شد.
وی همچنین اظهار نمود: مراسم تجلیل و تکریم تعاونی های برتر ملی و استانی در هفته تعاون (13-20 شهریور) برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/
آغاز ثبت نام شانزدهمین دوره جشنواره ملی تعاونی های برتر در آذربایجان شرقی نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار