مدیر روابط عمومی باشگاه ماشین سازی:

غیبت نکونام بی احترامی به اصحاب رسانه بود

1398/07/28 - 09:50 - کد خبر: 4422 نسخه چاپی

نصر: مدیر روابط عمومی باشگاه ماشین سازی تبریز گفت: متاسفانه کادرفنی تیم فولاد کم لطفی کردند و غیبت سرمربی این تیم به هیچ عنوان توجیه‌پذیر نیست.

به گزارش نصر؛ علی اکبرزاده مدیر روابط عمومی و رسانه ای باشگاه ماشین سازی در واکنش به عدم حضور جواد نکونام در نشست خبری قبل بازی اظهار کرد: متاسفانه دوستان”مان در تیم فولاد کم لطفی کردند و غیبت سرمربی این تیم به هیچ عنوان توجیه”پذیر نیست.

اکبرزاده در ادامه اذعان کرد: زمان نشست خبری قبل بازی را طبق روال دو روز پیش با هماهنگی مدیر رسانه”ای تیم فولاد تعیین کردیم و اینکه دوستان امروز متوجه شده”اند که شنبه اربعین است، جای تامل دارد.

وی با بیان اینکه برگزاری نشست خبری قبل بازی در روز شنبه با تاکید آقای فتاحی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ بوده، خاطر نشان کرد: بنا به گفته آقای فتاحی ما ملزم بودیم که نشست خبری را حتی با حضور یک خبرنگار برگزار کنیم.

مدیر رسانه”ای تیم فوتبال ماشین سازی تبریز  با تاکید بر اینکه همه ما مسلمان هستیم و شرکت در مراسم عزاداری را جزو اولویت”ها می”دانیم اضافه کرد: همه می”دانند که راهپیمایی و عزاداری روز اربعین در تبریز تا ظهر تمام می”شود و برگزاری نشست در ساعت ۱۷ هیچ مشکلی از این بابت ندارد.

علی اکبرزاده در پایان اظهاراتش یادآور شد: اگر دوستان با زمان نشست مشکلی داشتند، می”بایست به احترام اصحاب رسانه ، پیش”تر این موضوع را مطرح می”کردند تا هماهنگی لازم به عمل آید.

انتهای پیام/

غیبت نکونام بی احترامی به اصحاب رسانه بود نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار