رئیس کمیته فوتسال هیات فوتبال آذربایجان‌غربی؛

فوتسالیست ارومیه‌ای به اردوی تیم ملی امید دعوت شد

1398/07/25 - 11:37 - کد خبر: 4395 نسخه چاپی

نصر: رئیس کمیته فوتسال هیات فوتبال آذربایجان‌غربی گفت: «بهزاد رسولی» بازیکن ارومیه‌ای با قرار گرفتن در لیست سرمربی تیم ملی زیر ۲۰ سال امید کشور به اردوی این تیم دعوت شد.

به گزارش نصر به نقل از ایرنا، حسین همتی دیروز در گفت و گویی افزود: این اردو با حضور ۲۰ فوتسالیست طی روزهای ۲۷ و ۲۸ مهر ماه جاری در تهران برگزار می شود.

وی بیان کرد: بنا به اعلام فدراسیون فوتبال رسولی به همراه معین میرزا حسینی، امیرحسین زینعلی، احمدرضا خسروانی، محمد رحمتی، امیرحسین معظمی از قم، علی قربانیان، سیدسجاد موسوی، مهدی عبدالهی و مسعود رفیعی از اصفهان، محمدهادی یوسفی، حسین حسینی، سجاد قنبری و علی عباسی از چهارمحال و بختیاری، محمدعادی منجمی، علی نجفی و پوریا توکلی از مرکزی، حسین فعله‌گری و مهدی یاری از تهران و سجاد هاشم‌پور از آذربایجان‌شرقی بازیکنان دعوت شده به این اردو هستند.

وی با اشاره به اینکه رسولی اوایل شهریور امسال به همراه محمد شکری و بلال اسماعیلی در لیست نهایی تیم ملی دانش‌آموزی در مسابقات قهرمانی آسیا حضور داشت، افزود: این بازیکن آینده دار در پست دروازه‌بان ایفای نقش می‌کند و با درخشش در مسابقات دانش‌آموزان آسیا و کسب عنوان قهرمانی به همراه تیم ملی فوتسال کشورمان مورد توجه باشگاه گیتی پسند اصفهان قرار گرفت و با قراردادی سه ساله به ترکیب این تیم پیوست.

رئیس کمیته فوتسال هیات فوتبال آذربایجان‌غربی گفت: همچنین امسال سالار آقاپور دیگر فوتسالیست ملی‌پوش ارومیه‌ای و دارنده عنوان آقای گل ۲۰۱۹ آسیا با عقد قراردادی یکساله به تیم لیگ برتری مس سونگون ورزقان پیوست و هم اکنون نیز در ترکیب نهایی تیم ملی بزرگسالان برای شرکت در مسابقات مقدماتی آسیا به میزبانی ارومیه حضور دارد.

آذربایجان‌غربی طی چهار سال اخیر از استان‌های موفق در حوزه بازیکن سازی نوجوان و جوان فوتبال و فوتسال در کشور بوده است.

سحر محمدزاده، نگار آیرم، هدیه حسن‌زاده و مریم یکتایی سال گذشته به اردوهای متعدد تیم‌های ملی فوتبال بزرگسالان، جوانان و نونهالان بانوان دعوت شدند.

همچنین  آرمان نیک روش، آرین حسین‌زادگان،  امیرارسلان عین‌الله‌زاده، ایلیار رحمانی، محمد رستمی‌زاد، متین محمدی، آرمان سوداگر و پوریا بابازاده بازیکنان نوجوان و جوان دعوت شده به اردوهای مختلف تیم ملی از آذربایجان‌غربی هستند.

پوریا بابازاده پیش از این در تیم ملی فوتبال زیر ۱۴ سال عضویت داشت و در مسابقات قهرمانی آسیا توانست همراه این تیم به مقام قهرمانی برسد.

بلال اسماعیلی و سالار آقاپور دو فوتسالیست ارومیه‌ای نیز با عضویت نهایی در ترکیب تیم ملی جوانان کشور در رقابت‌های المپیک ۲۰۱۸ جوانان آرژانتین و قهرمانی ۲۰۱۹ آسیا حضور داشتند.

محمد آزادی دیگر فوتبالیست جوان اهل نقده و عضو تیم تراکتورسازی تبریز است که در اردوی تیم ملی امید برای شرکت در رقابت‌های انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو حضور دارد.

انتهای پیام/

فوتسالیست ارومیه‌ای به اردوی تیم ملی امید دعوت شد نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار