کلاهبرداری از طریق فروش آپارتمان مال غیر در تبریز

1400/02/20 - 21:57 - کد خبر: 43654 نسخه چاپی

نصر: جانشین فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌شرقی از دستگیری یک نفر با 12 میلیارد ریال کلاهبرداری از طریق فروش مال غیر در شهر تبریز خبر داد.

به گزارش نصر، علی محمدی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی شکایت یکی از شهروندان تبریزی مبنی بر اینکه فردی با جعل و سندسازی اقدام به فروش آپارتمان‌های متعلق به غیر در شهرستان تبریز کرده است، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی در ادامه افزود: با تلاش شبانه‌روزی و اقدامات فنی، ماموران پس از شناسایی محل اختفاء کلاهبردار حرفه‌ای با هماهنگی مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه و ضربتی متهم را دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال دادند.
جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: متهم در بازجویی‌های پلیسی به کلاهبرداری از طریق جعل و سندسازی و فروش مال غیر با همدستی یک نفر دیگر در شهر تبریز به مبلغ  12 میلیارد ریال اعتراف کرد.
این مقام ارشد انتظامی استان در پایان از شهروندان درخواست کرد از معامله با افراد ناشناس در فضای مجازی پرهیز کرده و هنگام معامله املاک تا اطمینان کامل از مالکیت طرف مقابل از تنظیم هرگونه قرار داد و پرداخت وجه اکیدا خودداری کنند.
انتهای پیام/
کلاهبرداری از طریق فروش آپارتمان مال غیر در تبریز خبرگزاری فارس


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار