اعلام ساعات کاری ناوگان اتوبوسرانی تبریز

1400/02/20 - 09:45 - کد خبر: 43594 نسخه چاپی

نصر: مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت: با توجه به شروع فعالیت ناوگان اتوبوسرانی در مسیرها و خطوط، ساعات فعالیت ناوگان در روزهای عادی از ساعت ۶:۱۵ صبح الی ۲۰:۳۰ خواهد بود.

به گزارش نصر، ایمان غنی زاده در این خصوص افزود: ناوگان اتوبوسرانی در روزهای جمعه و تعطیل از ساعت ۷:۱۵ صبح شروع و تا ساعت ۲۰ ادامه خواهد داشت.
وی تصریح کرد: در زمان استفاده از ناوگان اتوبوسرانی استفاده از کارت بلیت الکترونیکی اجباری بوده و تقاضا داریم تا همشهریان از ارائه پول نقد و رانندگان اتوبوس نیز از اخذ پول نقد خودداری کنند. 
وی با اشاره به این‌که جهت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ابلاغی ستاد مقابله با کرونا، ناظران و بازرسان شرکت واحد، اجازه سوار شدن به اتوبوس به مسافران فاقد ماسک را نخواهند داد، گفت: از شهروندان محترم خواهشمندیم تا در زمان استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی ضمن استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی ستاد مقابله با کرونا را رعایت کنند.
به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، غنی زاده در خاتمه از شهروندان و مسافران خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف نظارتی و یا پییشنهادات وانتقادات سازنده مراتب را به حوزه روابط عمومی شرکت واحد به شماره  ۳۲۶۶۳۹۰۲، مدیریت بازرسی و نظارت به شماره تلفن ۳۲۶۶۳۹۰۴  و یا سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۵۷۰۵۵۵  اعلام کنند تا در اسرع وقت بررسی و رسیدگی شود.
انتهای پیام/
اعلام ساعات کاری ناوگان اتوبوسرانی تبریز خبرگزاری ایسنا


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار