مدیرکل استاندارد آذربایجان‌شرقی

۲۲ درصد واحدهای نمونه ملی استاندارد کشور از آذربایجان‌شرقی است

1398/07/24 - 16:32 - کد خبر: 4350 نسخه چاپی

نصر: مدیرکل استاندارد آذربایجان‌شرقی گفت: در ارزیابی سال جاری سازمان ملی استاندارد ۲۲ درصد از واحدهای نمونه تولیدی و صنعتی ملی کشور از این استان است.

به گزارش نصر به نقل از ایرنا، ساسان فرشی حق رو، روز چهارشنبه در گفت و گویی افزود: امسال چهار واحد تولیدی و صنعتی شامل «شونیز»، «قوطی تبریز»، «کلر پارس» و «بشارت» از سوی سازمان ملی استاندارد ایران در بین ۱۸ واحد نمونه کشوری قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه برای انتخاب واحد نمونه ملی هشت واحد تولیدی و صنعتی از این استان به سازمان ملی استاندارد معرفی شده بود، اظهار داشت: واحدهای تولیدی و صنعتی برای قرار گرفتن در بین واحدهای نمونه ملی باید حداقل ۷۰ امتیاز را کسب کنند و در هیچ یک از محصولات تولیدی خود امتیاز منفی نداشته باشند.

مدیرکل استاندارد آذربایجان”شرقی با تاکید بر اینکه واحدهای منتخب به عنوان نمونه ملی باید تمامی ویژگی ها و شاخص های مربوط به سازمان ملی استاندارد را رعایت کنند، گفت: برگزاری آموزش های دوره ای برای مدیران کیفی، تدوین استانداردهای ملی، مطابقت محصولات با استاندارد ملی، اختراع نمونه و تولید محصولات جدید و جلب رضایتمندی مردم از جمله شاخص های انتخاب واحدها به عنوان نمونه ملی است.

فرشی حق رو، با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب برای تولید داخلی باکیفیت، ادامه داد: انتخاب این تعداد واحد نمونه ملی از آذربایجان شرقی نشانگر سطح بالای محصولات تولیدی استان و پیگیری مستمر کارشناسان این اداره کل برای نظارت بر محصولات واحدهای تولیدی است.

انتهای پیام/

۲۲ درصد واحدهای نمونه ملی استاندارد کشور از آذربایجان‌شرقی است نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار