معاون استاندار آذربایجان شرقی:

رنگ کرونا در میانه نارنجی شد

1400/02/15 - 08:05 - کد خبر: 43276 نسخه چاپی

نصر: معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان میانه از تغییر وضعیت کرونا در این شهرستان از قرمز به نارنجی خبر داد.

به گزارش نصر؛ محمدرضا مشایخی با تاکید بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی توسط مردم، اصناف و کسبه و ادارات اعلام کرد: از روز چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت گروه های شغلی ۱ و ۲ با رعایت شیوه نامه های بهداشتی مجاز به فعالیت هستند و مشاغلی از جمله کلیدسازی، خشکشویی، شیشه بری، عینک فروشی های طبی، تجهیزات پزشکی و دکه های روزنامه فروشی می توانند همانند اصناف ضروری مانند داروخانه ها، نانوایی ها، سوپرمارکت ها و رستورانهای بیرون بر به فعالیت خود را ادامه دهند. 
وی افزود: با توجه به محدودیت های وضعیت نارنجی همچنان گروه های شغلی ۳ و ۴  شامل ( مدارس، دانشگاه‌ها، حوزه‌های علمیه، آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای، زبان‌سراها، آموزشگاه‌ها و کتابخانه‌ها، مهدهای کودک، استخرهای سرپوشیده، سینما و تئاتر، موزه‌،تالارهای پذیرایی، آرایشگاه‌های زنانه و سالن‌های زیبایی ،همایش‌ها، مراسم اجتماعی، فرهنگی و مذهبی، مدارس شبانه‌روزی، باشگاه‌های ورزشی مربوط به ورزش‌های پربرخورد، از جمله کشتی، کاراته و جودو، کافه‌ها، چایخانه‌ها و قهوه‌خانه‌ها با عرضه مواد دخانی،شهربازی‌ها و مراکز تفریحی) همچنان تعطیل خواهند بود.
مشایخی با اشاره به تداوم محدودیت های ترافیکی و رصد خودروهای غیربومی در وضعیت نارنجی گفت: منع تردد خودروها در سطح شهر از ساعت ۲۲ شب تا ۳ صبح استمرار خواهد داشت و ورود خودروهای غیربومی به شهرستان همچنان ممنوع بوده و ضمن اعمال جریمه مصوب به پلاک های غیربومی از ورود این خودروها به سطح شهر جلوگیری خواهد شد.
فرماندار میانه خاطرنشان کرد: امروز تنها راه عبور این وضعیت و کاهش آمار مبتلایان و فوتی های کرونا، رعایت پروتکل های بهداشتی و همکاری مردم و مسئولان است.
انتهای پیام/
رنگ کرونا در میانه نارنجی شد خبرگزاری ایرنا


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار