روز پایانی مسابقات مینی گلف قهرمانی کشور؛

آذربایجان‌شرقی قهرمان مسابقات مینی گلف کشور در تبریز شد

1398/07/24 - 11:04 - کد خبر: 4304 نسخه چاپی

نصر: روز پایانی مسابقات مینی گلف قهرمانی کشور در تبریز برگزار شد و آذربایجان‌شرقی به عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها رسید.

به گزارش نصر  مرحله نهایی مسابقات مینی گلف قهرمانی کشور عصر دیروز در تبریز برگزار شد و آذربایجان”شرقی در بخش تیمی و انفرادی به مقام قهرمانی دست پیدا کرد.

در بخش تیمی مردان این مسابقات نیز تیم آذربایجان شرقی الف مقام نخست را کسب کرد. تیم استان اردبیل، نایب قهرمان شد و تیم استان قم مقام سوم را به دست آورد.

در بخش انفرادی مردان،  امیر حسین عزیزی از تیم آذربایجان شرقی الف،  طاها مولایی از تیم اردبیل و عطا تقی”پور از تیم آذربایجان شرقی ب مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.

در بخش تیمی بانوان نیز تیم استان آذربایجان شرقی الف به مقام قهرمانی رسید،  استان قم، دوم شد و تیم استان اردبیل در جایگاه سوم قرار گرفت.

همچنین در بخش انفرادی بانوان نیز فاطمه جمشیدی از تیم آذربایجان شرقی الف،  الهام محمدی از تیم قم و فاطمه مطلب زاده از تیم آذربایجان شرقی در رده های اول تا سوم قرار گرفتند.

مسابقات مینی گلف قهرمانی کشور با حضور ۱۷۰ ورزشکار از ۱۷ تیم در رده سنی آزاد در دو بخش مردان و زنان از ۲۰ مهر در پارک ائل گولی تبریز آغاز شد و امروز به پایان رسید.

در این دوره از مسابقات دو تیم از استان های آذربایجان شرقی و یک تیم از استان های آذربایجان غربی، تهران، لرستان، مازندران، گیلان، لرستان، همدان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، سمنان، کرمان، قم، اردبیل و مرکزی حضور داشتند.

مسابقات مینی گلف قهرمانی کشور جنبه انتخابی تیم ملی را داشت و نفرات برتر به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد.

انتهای پیام/

آذربایجان‌شرقی قهرمان مسابقات مینی گلف کشور در تبریز شد نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار