خبر/

موحد به عضویت تالار مشاهیر اتحادیه جهانی درآمد

1398/07/24 - 10:58 - کد خبر: 4302 نسخه چاپی

نصر: عبدالله موحد دارنده ۶ مدال طلای کشتی آزاد جهن و المپیک به عضویت تالار مشاهیر اتحادیه جهانی کشتی درآمد.

به گزارش نصر به نقل از ایرنا، بنابر اعلام فدراسیون کشتی،  چند روز پیش بود که «عبدالله موحد»، دارنده ۶ مدال طلای کشتی آزاد جهان و المپیک که برای دیدار با خانواده‌اش به ایران سفر کرده بود با دعوت مسئولان فدراسیون کشتی در خانه کشتی موحد حضور پیدا کرد که در این دیدار، قول عضویت موحد در تالار مشاهیر اتحادیه جهانی کشتی به این قهرمان نامدار داده شد.

با پیگیری‌های فدراسیون کشتی و نامه‌نگاری با اتحادیه جهانی کشتی، موافقت و تائیدیه این موضوع آمد و موحد به عضویت تالار مشاهیر اتحادیه جهانی کشتی درآمد.

این در حالی است که فدراسیون کشتی با توجه به افتخارات حمید سوریان در حال پیگیری و مکاتبه با اتحادیه جهانی کشتی برای عضویت سوریان، دارنده هفت مدال طلای کشتی فرنگی جهان و المپیک در تالار مشاهیر اتحادیه جهانی کشتی است. همچنین قرار است «منصور برزگر» که دارای چندین عنوان جهانی و المپیکی است و سابقه سرمربیگری تیم ملی کشتی آزاد در چندین دوره بازی‌های المپیک را دارد نیز به عضویت تالار مشاهیر درآید.

رسول خادم، مهدی خالدی، عبدالله موحد، امامعلی حبیبی، منصور مهدی‌زاده و جهان پهلوان غلامرضا تختی از دیگر نام آوران کشتی ایران هستند که در تالار مشاهیر اتحادیه جهانی کشتی حضور دارند.

انتهای پیام/

موحد به عضویت تالار مشاهیر اتحادیه جهانی درآمد نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار