خبر/

تکلیف تیم والیبال بانوان برای حضور در انتخابی المپیک هفته آینده مشخص می‌شود

1398/07/23 - 16:39 - کد خبر: 4282 نسخه چاپی

نصر: این احتمال وجود دارد تا هفته آینده فدراسیون والیبال تصمیم خود را برای حضور بانوان در مسابقات انتخابی کسب سهمیه المپیک مشخص کند.

به گزارش نصر به نقل از فارس، مسابقات انتخابی والیبال بانوان برای کسب سهمیه المپیک در قاره آسیا روزهای هفت تا 12 ژانویه 2020 (17 تا 22 دی) برگزار می”شود که تیم ملی ایران با توجه به نتایجی که در مسابقات قهرمانی آسیا داشته این فرصت را دارد تا شانس خود را امتحان کند.

با توجه به اینکه قرعه”کشی مسابقات انتخابی انجام شده تیم ملی کشورمان در گروه A با قزاقستان، تایلند و استرالیا همگروه است اما به دلیل بلاتکلیفی فدراسیون والیبال، اعزام بانوان به این رقابت”ها مشخص نبود.

بعد از حدود دو ماهی که از تاریخ قرعه”کشی می”گذرد، متین زبردست سرپرست نایب”رئیسی فدراسیون والیبال در نظر دارد هفته آینده با سرپرست فدراسیون جلسه بگذارد تا درباره اعزام ایران تصمیم نهایی صورت بگیرد.

زبردست در ادامه گفت: ما هفته آینده جلسه داریم و احتمال اعزام به مسابقه انتخابی کسب سهمیه المپیک توکیو هست اما اینکه کدام تیم را بفرستیم مشخص نیست.

زبردست همچنین درباره قرعه”کشی لیگ برتر، اظهار داشت: با مسئول سازمان لیگ صحبت کردم. این هفته حضور تیم”های شرکت”کننده قطعی می”شود و هفته بعد برنامه”ها درباره تاریخ قرعه”کشی و شروع لیگ مشخص می”شود.

هشت تیم در مسابقات انتخابی کسب سهمیه المپیک حضور خواهند داشت که تیم قهرمان راهی توکیو می”شود.

انتهای پیام/

تکلیف تیم والیبال بانوان برای حضور در انتخابی المپیک هفته آینده مشخص می‌شود نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار