بعد از رسیدن به رکورد 700 گل زده/

رونالدو؛ من دنبال رکورد زدن نیستم، آنها دنبال من هستند

1398/07/23 - 16:31 - کد خبر: 4277 نسخه چاپی

نصر: کریستیانو رونالدو که دیشب در بازی پرتغال و اوکراین هفتصدمین گل دوران فوتبالی خود را به ثمر رساند گفت او به دنبال رکوردها نیست، بلکه رکوردها هستند که به دنبال او می‌گردند.

به گزارش نصر به نقل از ورزش سه، کریستیانو رونالدو دیشب در دیدار تیم ملی کشورش پرتغال با اوکراین که با شکست دوبر یک پرتغالی”ها همراه شد تک”گل تیم ملی کشورش در این بازی را در دقیقه 72 از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند تا به رکورد هفتصدمین گل به ثمر رسیده توسط او در دوران فوتبالی”اش دست یابد. ثمر رساند تا به رکورد هفتصدمین گل به ثمر رسیده توسط او در دوران فوتبالی”اش دست یابد.

رونالدو در پایان بازی به خبرنگارانی که مشتاق بودند از او درباره این رکورد خارق”العاده سوال کنند گفت او برای ثبت رکوردهای جدید وسواس ندارد بلکه به صورت طبیعی به رکوردهای جدید دست پیدا می”کند و این رکوردها هستند که به دنبال او می”گردند و نه برعکس.

پرتغال دیشب در چارچوب رقابت های مقدماتی یورو 2020 در کیف به مصاف اوکراین رفت و با وجود گلی که رونالدو در دقیقه 72 از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند مقابل اوکراین شکست خورد.

رونالدو بعد از بازی به خبرنگاران گفت:" هر کسی نمی”تواند به این عدد برسد. از همه هم”تیمی”ها، همکاران و مربیانم تشکر می”کنم که به من کمک کردند به چنین بازیکنی تبدیل بشوم".

کریستیانو در ادامه گفت:" از اینکه امشب برنده نشدیم ناراحتم ولی به تیمم افتخار می”کنم. دفعه قبلی که در این زمین بازی کردم فاتح لیگ قهرمانان شدم. آن روز برایم خاطره زیبایی است. ما امروز هم خوب بازی کردیم ولی نتوانستیم برنده شویم".

رونالدو در ادامه صحبت هایش اضافه کرد:" رکوردها به صورت طبیعی از راه می”رسند و من به دنبال آنها نیستم. آنها به دنبال من هستند. من برای رکوردزنی وسواس ندارم و این اتفاق”ها به صورت طبیعی می”افتد".

پرتغال دیشب در حالی به مصاف اوکراین رفت که در 13 بازی اخیر خود در رقابت های مختلف یک روند بدون شکست را تجربه کرده بود. پرتغالی”ها در پنج بازی قبلی خود پیش از بازی دیشب، پنج پیروزی پیاپی بدست آورده بودند.

 

ولی قهرمان اروپا و قهرمان لیگ ملت های یوفا درحالی که نیم ساعت از بازی گذشته بود با اختلاف دو گل از حریفش عقب افتاد. شاگردان فرناندو سانتوس حالا برای اینکه شانس بالایی برای صعود از این گروه داشته باشند باید در بازی”های بعدی خود مقابل لیتوانی و لوکزامبورگ حتما به پیروزی برسند تا خطر صربستان را پشت گوش”شان احساس نکنند.

انتهای پیام/

رونالدو؛ من دنبال رکورد زدن نیستم، آنها دنبال من هستند نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار