لیگ دسته سه کشور؛

تیم فوتبال کشاورز بوکان مقابل طلایه‌داران بوئین‌زهرا به پیروزی رسید

1398/07/23 - 16:07 - کد خبر: 4270 نسخه چاپی

نصر: رئیس اداره ورزش و جوانان بوکان گفت: تیم فوتبال کشاورز این شهرستان در هفته هفتم لیگ دسته سوم فوتبال کشور مقابل طلایه‌داران بوئین‌زهرا به برتری رسید.

به گزارش نصر به نقل از ایرنا، انور ملارحیمی امروز در گفت و گویی اظهار داشت: تیم فوتبال کشاورز در هفتمین بازی خود عصر روز گذشته در این مسابقات در ورزشگاه بوئین”زهرا میهمان طلایه”داران این شهر بود و با نتیجه یک بر صفر میزبان خود را شکست داد.

وی افزود: تیم کشاورز با کسب این برد و با دارا بودن هشت امتیاز در جایگاه هفتم گروه سوم این مسابقات قرار گرفته است و از هفت بازی خود دو برد، دو مساوری و سه باخت در کارنامه”اش دارد.

وی اضافه کرد: تیم فوتبال کشاورز بوکان هفته آینده (هشتم) لیگ در استراحت قرار دارد و در هفته نهم،  ۹ آبان در ورزشگاه وحدت این شهر میزبان تیم شهید اورکی اسلامشهر خواهد بود.

کشاورز بوکان در این مسابقات با تیم”های شهاب زنجان، هرماس فاتح شیران تبریز، سرخپوشان تبریز، شهید اورکی اسلامشهر، مکریان مهاباد، کاویان نقده، طلایه”داران بوئین زهرا، عقاب تهران، آذرکوثر تبریز، میعاد مغان و مقاومت آستارا هم”گروه است.

در گروه چهارم لیگ دسته سوم فوتبال کشور تیم”های بویراحمد یاسوج و عقاب شیراز و پرسپولیس نوین دزفول با المپیک دورود - ساعت ۱۵:۳۰ عصر امروز بازی”های خود را انجام خواهند داد و پرونده هفته هفتم این مسابقات بسته خواهد شد.

لیگ دسته سه فوتبال ایران چهارمین لیگ معتبر در فوتبال ایران است که مسابقات آن در دو مرحله برگزار می”شود. 

آذربایجان”غربی در این مرحله دارای چهار نماینده شامل تیم”های موکریان مهاباد، سلدوز نقده، کشاورز بوکان و کاویان نقده است.

بوکان دارای دو نماینده در لیگ”های فوتبال دسته سه و دو کشور است.

انتهای پیام/

تیم فوتبال کشاورز بوکان مقابل طلایه‌داران بوئین‌زهرا به پیروزی رسید نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار