مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه؛

مشکل تامین قطعات اتوبوس‌های شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه برطرف شد

1398/07/23 - 14:21 - کد خبر: 4249 نسخه چاپی

نصر: مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت: با همکاری شهرداری و شورای شهر تبریز در بحث زیرسازی ایستگاه‌های مسیر تندرو، به ‌روز رسانی اقلام انبار قطعات اتوبوس، خرید لاستیک برای بخش دولتی و تامین لاستیک بخش خصوصی، مشکل کمبود قطعات شرکت واحد اتوبوس‌رانی برطرف شده است.

به گزارش نصر به نقل از ایسنا، فرخ جلالی به فرسودگی ناوگان اتوبوسرانی در تمامی کلانشهرها اشاره و اظهار کرد: با توجه به عدم امکان خرید اتوبوس جدید و مشکلات مالی کلانشهرها در تامین اتوبوس جدید، انتظار می”رود تمهیدات لازم برای حل مشکل فوق در سطح کلان اندیشیده شود.

وی با اشاره به خرید ۶۲ دستگاه مینی بوس بیان کرد: در حال حاضر با فعالیت ۲۰ دستگاه مینی بوس و ۴۲ دستگاهی که در هفته”های آتی افزوده می†شوند و با ارائه خدمات به شهروندان در مسیرهای پاره خطی و کم مسافر، ضمن جلوگیری از هدر رفت منابع و امکانات، شاهد خدمات دهی مناسب به شهروندان خواهیم بود.

وی افزود: شکستن رکورد خدمات رسانی طی ۵۲ سال گذشته در مهر ماه سال” جاری با ۶۳۵ دستگاه اتوبوس فعال، نتیجه تلاش بی وقفه حوزه”های اجرایی، کارکنان و مدیران شرکت در جهت خدمت رسانی به مردم تبریز است.

جلالی با اشاره به بازنشستگی بیش از ۲۰۰ نفر از کارکنان شرکت واحد در سه سال گذشته، خاطرنشان کرد: با وجود بازنشستگی قابل ملاحظه کارکنان با برنامه”ریزی و افزایش بهره”وری در امور شغلی و مدیریت منابع انسانی، نزدیک به ۱۶ میلیارد تومان در هزینه”ها صرفه جویی و تعهدات مالی در قبال بازنشستگان تا پایان سال ۹۷ تسویه شده است.

انتهای پیام/

مشکل تامین قطعات اتوبوس‌های شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه برطرف شد نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار