توصیه بانک آمریکایی به فعالان بازار طلا:

بهترین فرصت برای خرید است

1398/07/23 - 12:55 - کد خبر: 4229 نسخه چاپی

نصر: بانک ولز فارگوی آمریکا نسبت به نوسانات شدید بازارهای مالی و سهام جهان طی ماه‌های آینده هشدار داده است.

به گزارش نصر به نقل از دنیای اقتصاد، بانک ولز فارگو در تازه ترین گزارش خود اعلام کرد: تصمیم”گیری برای انجام مبادلات تجاری بر اساس تیترهای اخبار روزانه، در نهایت نتایج مطلوبی به همراه نخواهد داشت. سرمایه گذاران باید استراتژی”های سرمایه”گذاری داشته باشند و ریسک بازارهای مختلف را در سرمایه”گذاری”های خود مد نظر قرار دهند.

ولز فارگو در ادامه افزود: از نظر تاریخی هر زمان که بازارهای مالی و سهام با افت چشمگیر روبه”رو می”شود، تقاضا برای دارایی”هایی مثل طلا و اوراق قرضه به شدت افزایش می”یابد.

تنش”های سیاسی و نگرانی”های مربوط به اوضاع اقتصادی جهان نیز عامل مهمی برای رشد تقاضای طلا و سایر فلزات گرانبها خواهد بود.چرخه رونق اقتصادی آمریکا در شرایط کنونی، طولانی ترین روند را از اواسط قرن ۱۹ میلادی داشته است.

اقتصاد آمریکا در ۱۲۶ ماه گذشته با رشد و رونق نسبی روبه”رو بوده است. بانک ولز فارگو پیش بینی کرده است که بازار سهام طی سال آینده با نوسانات شدیدی روبه”رو خواهد شد. گرچه احتمال وقوع رکود اقتصادی وجود دارد ولی این مساله تا ۱۲ ماه آینده به وقوع نخواهد پیوست.

این بانک آمریکایی به سرمایه گذاران توصیه کرده است که سبد سرمایه”گذاری خود را برای سال ۲۰۲۰ میلادی به طلا، اوراق قرضه و سهام کم نوسان اختصاص دهند.

انتهای پیام/

بهترین فرصت برای خرید است نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار