چه رنگی را دوست دارید؟ / راز شخصیت شما در دل رنگ ها

1400/02/11 - 12:25 - کد خبر: 42082 نسخه چاپی

نصر: همه ما یک رنگ مورد علاقه را در نظر داریم که باید بدانید بین رنگ ها با شخصیت شما ارتباط وجود دارد.

به گزارش نصر، عشق ورزیدن به رنگ خصلتی است که خداوند در وجود مخلوقات خود، گذاشته است و انسان علاقه بسیاری به استفاده از رنگ های مختلف دارد.
بنا یه این گزارش، رنگ هایی که روزانه انتخاب می‌کنید می‌توانند اطلاعاتی را به بقیه افراد بدهند. به عنوان مثال، اگر دوست دارید لباس قرمز بپوشید، می‌توانید با یک فرد مسلط در ارتباط باشید. اما رنگ‌های بیشتری وجود دارد و می‌تواند بر رفتار و روحیه شما تأثیر بگذارد و از طرق مختلف بر دیگران تأثیر بگذارد.
 
قرمز
بله، رنگ قرمز می‌تواند ارتباطاتی را با پرخاشگری و سلطه ایجاد کند. محققان دریافته اند که احتمال پیروزی در ورزشکارانی که این رنگ را دارند ۵ ٪ است. باعث ضربان قلب و افزایش تستوسترون می‌شود و در نتیجه می‌تواند عملکرد را بهبود بخشد.
 
بنفش
بنفش با مراسمات سلطنتی همراه است. علاوه بر این، تأثیر سحر و جادو و خیال را به جا می‌گذارد. رنگ بنفش خلاقیت را تحریک می‌کند و باعث ایجاد آرامش می‌شود، اما در عین حال به حساس بودن مربوط می‌شود.
 
 
نارنجی
اگر رنگ نارنجی را دوست دارید و زیاد از آن استفاده می‌کنید، می‌توانید بسیار پرانرژی باشید. این رنگ حتی برای قرص نیز استفاده می‌شود، زیرا محرک خوبی است.
 
سفید
شخصی که رنگ سفید را دوست دارد احساس رضایت می‌خواهد. آن‌ها تمایل دارند که در کار، سازمان یافته، منطقی و جزئیات گرا باشند. این رنگ می‌تواند با استقلال همراه باشد.
 
 
مشکی
این رنگ، رنگ مرز‌ها و اقتدار است. این رنگ قوی است و می‌تواند احساس ظرافت، رسمیت و رمز و راز را برانگیزد. رنگ مشکی یک عملگرایی و واقع گرایی خاص را منعکس می‌کند، به همین دلیل است که توسط افرادی که نیاز به رعایت یک لباس مشابه در محل کار خود دارند بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 
آبی
فردی که رنگ آبی را دوست دارد می‌تواند ایده آلیست، قابل اعتماد، خودمختار و متفکر در کار‌های خلاق باشد. آن‌ها تمایل دارند به جزئیات توجه کنند، کمال گرا شوند و رفتار‌های بی عیب و نقصی داشته باشند.

زرد
کسی که عاشق رنگ زرد است، اشتیاق به ماجراجویی دارد. اگر رنگ سفید مربوط به استقلال است، پس رنگ زرد مربوط به آزادی است. این رنگ می‌تواند با شوخ طبعی، خودجوشی، خوش بینی و شور همراه باشد. این افراد تمایل به خلاقیت دارند.
 
.
سبز
ما سبز را با پول و سبزیجات مرتبط می‌دانیم، اما محققان می‌گویند که شخصیت‌های عاشق رنگ سبز جزو افرادی هستند که تمایل به امنیت دارند. رنگ سبز ممکن است با موفقیت همراه باشد. به عنوان یک اثر فیزیکی، باعث ایجاد آرامش می‌شود.
 
 
صورتی
رنگ صورتی با کاهش پرخاشگری مرتبط بوده است، بنابراین احتمالاً مجرمی را با لباس صورتی نمی‌بینید. این رنگ همچنین یک تنظیم کننده خوب روحیه است و باعث می‌شود کسی که از این رنگ استفاده می‌کند، آرامش بیشتری داشته باشد.
انتهای پیام/
چه رنگی را دوست دارید؟ / راز شخصیت شما در دل رنگ ها پایگاه خبری و اطلاع رسانی رکنا


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار