فراخوان جشنواره ایده منطقه آزاد ارس منتشر شد

1400/02/09 - 11:01 - کد خبر: 41956 نسخه چاپی

نصر: فراخوان نخستین جشنواره ایده از سوی مرکز رشد واحدهای فناوری منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس منتشر شد.

به گزارش نصر، مدیر مرکز رشد واحدهای فناور منطقه آزاد ارس روز پنج‌شنبه در گفت‌ و گو با ایرنا اعلام کرد: علاقه‌مندان برای شرکت در جشنواره می توانند از طریق وب سایت www.eastp.ir و یا ارسال ایده به همراه مشخصات فردی و شماره تماس به آدرس ایمیل roshd.aras@gmail.com و شماره واتساپ ۰۹۰۵۶۷۶۲۱۶۳ اقدام نمایند.
الهام ذکایی افزود: محورهای جشنواره شامل کشاورزی نوین و فناوری‌های گلخانه‌ای، فناوری اطلاعات و ارتباطات، گردشگری، تجهیزات پزشکی، طراحی و تولید تجهیزات، قطعات و مواد مورد نیاز صنایع، اصلاح فرآیند تولید و افزایش بهره‌وری، دارو و فرآورده‌های پیشرفته حوزه درمان، محصولات پیشرفته مبتنی بر فناوری‌های شیمیایی، بازاریابی و خدمات تجاری‌سازی و انرژی‌های نو و تجدیدپذیر است.  
وی اظهار کرد: ایده‌های پذیرش شده در جشنواره با استقرار در مرکز رشد واحدهای فناور ارس، از مزایای ارائه تسهیلات مالی حمایتی، تسهیلات صندوق پژوهش و فناوری ارس، تخصیص دفتر کار بصورت رایگان، تخفیف در هزینه اجاره و سوله‌های صنعتی و کارگاه‌های تولیدی، مزایای قانونی فعالیت در مناطق آزاد و خدمات مشاوره و پشتیبانی بهره مند خواهند شد.
ذکایی گفت: مهلت ارسال ایده‌ها، ۱۰ اردیبهشت تا ۱۰ خرداد تعیین شده و نتایج ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ اعلام می شود و به ایده‌های برتر جوایز نقدی پرداخت خواهد شد.
«جشنواره ایده» از سوی مرکز رشد واحدهای فناور منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس با همکاری پارک علم و فناوری استان آذربایجان‌شرقی برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
فراخوان جشنواره ایده منطقه آزاد ارس منتشر شد خبرگزاری ایرنا


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار