توسط استاندار آذربایجان‌شرقی انجام شد؛

تمجید از مدیریت مجتمع فولاد بناب برای فعالیت‌های انجام شده در سال رونق تولید

1398/07/18 - 17:01 - کد خبر: 3984 نسخه چاپی

نصر: استاندار آذربایجان‌شرقی در بازدید از مجتمع فولاد صنعت بناب فعالیت‌های انجام شده را تحسین برانگیز خواند.

به گزارش نصر به نقل از ایلنا، پورمحمدی استاندار آذربایجان”شرقی روز پنجشنبه 18 مهرماه با حضور نماینده و فرماندار شهرستان بناب و با همراهی مسئولان استانی و شهرستانی از خطوط تولید این مجتمع بازدید به عمل آورد.

پورمحمدی بعد از بازدید ذوب قوس 150،  از واحد ذوب 520 القائی و ست پنجم کوره القائی این واحد که به دست متخصصان داخلی مجتمع ساخته و کامل بومی سازی شده بازدید کرد و درجریان گزارش کامل ساخت و بهره برداری آن قرار گرفت.

استاندار آذربایجان”شرقی در بازدید از واحدهای تولیدی مجتمع فولاد صنعت بناب که با حضور سید ابوتراب فاضل مدیرعامل و نائب”رئیس هیئت مدیره این مجتمع انجام شد از نزدیک در جریان فعالیت”های انجام شده در سال رونق تولید قرار گرفت و اقدامات انجام شده توسط مدیریت مجموعه را تحسین برانگیز خواند.

ابوتراب فاضل مدیرعامل مجتمع نیز در این بازدید گزارشی از فعالیت”های انجام شده در یک”سال اخیر اعم از فعالیت مجدد ذوب قوس 150 و خط نورد 18 استند این مجتمع که در سال”های اخیر غیرفعال بودند ارائه و از افزایش چشمگیر صادرات محصولات به خارج از کشور و پروژه”های در دست اقدام از جمله کوره جدید قوس 50 تنی خبر داد.

شایان ذکر است، مجتمع فولاد صنعت بناب در حال حاضر در قالب واحدهای ذوب و ریخته”گری قوس و القائی شمش”های 150*150  و در قالب خطوط نورد انواع مقاطع فولادی اعم از میلگرد آجدار از سایز 8 الی 32 با گریدهای مختلف، تیرآهن، نبشی و ناودانی را مطابق با استانداردهای جهانی تولید و روانه بازارهای داخلی و خارجی می کند.

انتهای پیام/

تمجید از مدیریت مجتمع فولاد بناب برای فعالیت‌های انجام شده در سال رونق تولید نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار