شب موسیقی "منیم ایرانیم" به مناسبت روز پدر در تبریز برگزار می‌شود

1399/12/03 - 21:18 - کد خبر: 38257 نسخه چاپی

نصر: رییس انجمن موسیقی آذربایجان شرقی اعلام کرد: به مناسبت ولادت با سعادت مولای متقیان، حضرت علی بن ابیطالب (ع) و روز پدر، شب موسیقی «منیم ایرانیم» در تبریز برگزار خواهد شد.

به گزارش نصر، غلامرضا میرزازاده گفت: این مراسم روز سه شنبه پنجم اسفندماه جاری از ساعت ۱۵:۳۰ در محل تالار اقبال آذر مجتمع فرهنگی هنری ۲۹ بهمن تبریز با حضور تعداد محدودی از هنرمندان و مسئولان فرهنگی هنری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.
وی افزود: در این مراسم ضمن رونمایی از نماهنگ حماسی ملی « ایرانیم»، از ۳۰ نفر عوامل تولید این مجموعه تقدیر بعمل خواهد آمد.
وی تصریح کرد: این‌ نماهنگ با شعر محمدرنجی، آهنگسازی غلامرضا میرزازاده، تنظیم شاهرخ پناهی فرد و کارگردانی هادی طاهرفر، با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی، انجمن موسیقی استان، کانون فرهنگ، هنر و ادب تبریز و صدا و سیمای مرکز استان در موسسه ندای ایماژ تبریز تولید شده است.
میرزازاده گفت: این نماهنگ با صدای حسن جداری، فریبرز دانایی، مهدی حمزه زاده، محمدرضا جدیری، شهرام آبرومند، یونس برومند، احد تابع خیام و حمیدرضا رضایی از پنج استان آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، زنجان و تهران تولید شده است.
وی افزود: در این مراسم از برگزیدگان چهاردهمین جشنواره ملی موسیقی جوان آذربایجان شرقی هم تقدیر خواهد شد.
به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزاری این جشنواره به صورت غیرحضوری و براساس فیلم‌های ارسالی شرکت کنندگان بود.
انجمن موسیقی آذربایجان شرقی در تمامی مراحل این جشنواره از مرحله اطلاع رسانی فراخوان، بازبینی اولیه، داوری نهایی و تقدیر از برگزیدگان آن با دبیرخانه جشنواره و انجمن موسیقی ایران همکاری داشته است.
امسال هم همانند دوره‌های قبل، آذربایجان شرقی آمار خوب و فابل قبولی در این جشنواره داشت و راه یابی ۵۲ هنرمندجوان به مرحله نهایی، نشان از وجود استعدادهای درخشانی در موسیقی این استان دارد. از این تعداد، ۲۷ نفر از مقام آوران و تقدیرشدگان در این مراسم جوایز خود را دریافت خواهند کرد.
انتهای پیام/
شب موسیقی خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار