مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری استان اردبیل؛

مرکز آموزشی گردشگری در اردبیل راه اندازی می‌شود

1398/07/16 - 16:04 - کد خبر: 3786 نسخه چاپی

نصر: مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری استان اردبیل گفت: مرکز آموزشی گردشگری با هدف توسعه گردشگری در این استان راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش نصر به نقل از ایرنا، اشکان شکاری امروز در گفت و گویی افزود: شرکت توسعه گردشگری ایران و دانشگاه آزاد اسلامی به دعوت استانداری و اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل مسئول ایجاد مرکز آموزش گردشگری در استان اردبیل هستند.

وی از امضای تفاهم‌نامه بین شرکت توسعه گردشگری ایران و دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل در این ارتباط خبر داد و گفت:  این طرح به زودی توسط نمایندگی شرکت توسعه گردشگری استان به مرحله اجرا در می‌آید.

وی بیان کرد: مرکز آموزش گردشگری به منظور آموزش کارکنان مراکز ارائه خدمات گردشگری و تاسیسات گردشگری شامل هتل‌ها، رستوران‌ها، آژانس‌های مسافرتی ، مجموعه‌های پذیرایی، مجتمع‌های تفریحی توریستی، رانندگان وسایط‌نقلیه و کلیه گروه‌های فعال در بخش گردشگری ایجاد می‌شود.

شکاری با اشاره به اینکه این شرکت به نمایندگی از شرکت توسعه گردشگری ایران طرح راه‌اندازی هتل اسکول را پیگیری می‌کند، افزود: شرکت توسعه گردشگری استان اردبیل که اخیرا از سوی شرکت مادر جهت پیگیری این طرح انتخاب شده با توجه به اهمیت آموزش در حوزه گردشگری خود را موظف به پیگیری این طرح به نمایندگی از شرکت توسعه گردشگری ایران می‌داند و در این خصوص مصمم است.

مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری استان اردبیل ضمن اعلام آمادگی این شرکت برای توسعه تورهای ورزشی گفت: با راه‌اندازی و برگزاری تورهای ورزشی، ایجاد زیرساخت‌های لازم و تبدیل استان اردبیل به مقصد شناخته شده اردوهای ورزشی می‌توان گام مهمی در راستای توسعه گردشگری استان برداشت.

شکاری با بیان اینکه دیپلماسی حوزه گردشگری استان اردبیل با اجرای طرح‌های مختلف اعم از ساماندهی گردشگران سلامت کشورهای حوزه قفقاز توسعه و رونق می‎گیرد، گفت: یکی از مهم‌ترین اولویت‌های گردشگری این استان گردشگری سلامت است و با توجه به تاکید مسئولان استان توسعه آن یکی از برنامه‌های میراث فرهنگی و گردشگری استان تعیین شده و در راستای توسعه بحث گردشگری سلامت، ساماندهی گردشگران اتباع آذری جزو برنامه‌های اولویت‌دار قرار دارد.

انتهای پیام/

مرکز آموزشی گردشگری در اردبیل راه اندازی می‌شود نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار