شهردار تبریز:

معرفی تاریخ تبریز سرلوحه برنامه‌های فرهنگی شهرداری است

1399/11/16 - 22:13 - کد خبر: 37268 نسخه چاپی

نصر: شهردار تبریز گفت: معرفی تاریخ پر بار تبریز و نقش آن در پیروزی انقلاب اسلامی مهمترین هدف شهرداری تبریز از مشارکت در تولید آثار سینمایی و تلویزیونی است.

به گزارش نصر، ایرج شهین‌باهر با حضور در پشت صحنه سریال جلال ۲ اظهار داشت: موضوعات فرهنگی بخش مهمی از مسئولیت‌های شهرداری تبریز را به خود اختصاص داده و توجه به این مباحث برای تمام مدیران شهری حائز اهمیت است.
او از سریال جلال ۲ به عنوان سومین پروژه مشارکتی شهرداری تبریز در تولید آثار تلویزیونی و سینمایی در دوره کنونی نام برد و افزود: چیزی که از مشارکت برای تولید این آثار برای ما مهم است، معرفی تاریخ تبریز و نقشی است که تبریز در دهه‌های مختلف به خصوص در پیروزی انقلاب اسلامی ایفا کرده تا در سطح ملی ثبت و معرفی شود.
شهردار تبریز ادامه داد: تبیین نقش مردم قهرمان پرور و زمان شناس تبریز نیز در تاریخ کشور مهم است، چرا که همواره در عرصه‌های مختلف پای کار بوده و در صحنه هستند.
شهین‌باهر خاطرنشان کرد: سعی ما ثبت و ماندگاری این نقش تاریخی از دریچه فیلم و سینما است به طوری که این تلاش‌ها به نسل‌های بعدی انتقال یابد و همگان شاهد این باشند استقلال و آزادی کشور و اعتبار امروز نظام اسلامی نتیجه چه تلاش‌ها و مردمانی بوده است.
او با تاکید بر اینکه تبیین نقش و جایگاه این خطه برای شهرداری و شورای اسلامی شهر تبریز اهمیت فراوان دارد، گفت: از تمامی عوامل ساخت این سریال که تلاش می‌کنند گوشه‌ای از تاریخ تبریز را به تصویر بکشند، قدردانی و تشکر می‌کنم.
انتهای پیام/
معرفی تاریخ تبریز سرلوحه برنامه‌های فرهنگی شهرداری است خبرگزاری مهر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار