به مناسبت دهه فجر؛

افتتاح چهار پروژه عمرانی و تولیدی در شهرک صنعتی ورزقان

1399/11/15 - 22:16 - کد خبر: 37206 نسخه چاپی

نصر: سه طرح عمرانی با اعتبار ۱۱ میلیارد ریال و یک واحد تولیدی با سرمایه گذاری ۸۰ میلیارد ریال در شهرک صنعتی ورزقان به مناسبت دهه فجر افتتاح شد.

به گزارش نصر، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی در آیین افتتاح این پروژه‌ها، اظهار کرد: طرح‌های عمرانی افتتاح شده شامل پروژه خیابان سازی، پروژه تامین روشنایی خیابان مس دو و پروژه تامین تلفن ثابت و اینترنت adsl در تمامی خیابان‌های شهرک‌های صنعتی ورزقان است.
سید مرتضی نیرومند اسکویی ادامه داد: پروژه خیابان سازی با اعتبار بالغ بر ۸۰۰ میلیون تومان انجام گرفته که طول آسفالت این خیابان یک کیلومتر است.
وی هدف از افتتاح این پروژه را دسترسی تمامی واحدهای مستقر در این شهرک به آسفالت عنوان کرد.
وی افزود: همچنین طول پروژه تامین روشنایی خیابان مس دو، ۲۵۰ متر بوده که برای این پروژه حدود ۱۷۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.
نیرومند اسکویی با بیان این‌که با افتتاح پروژه تامین تلفن ثابت و اینترنت adsl در تمامی خیابان‌های شهرک صنعتی ورزقان خط تلفن و اینترنت برقرار شده است، گفت: برای این پروژه نیز ۱۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به افتتاح یک واحد تولید سولفید سدیم جهت مصرف مس سونگون در شهرک صنعتی ورزقان، خاطرنشان کرد: برای این پروژه هشت میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است که برای ۱۳ نفر به صورت مستقیم و ۱۰ نفر به صورت غیرمستقیم زمینه اشتغال فراهم شده است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی میزان تولید سالانه این واحد صنعتی را ۲۴ هزار تن عنوان کرد.
انتهای پیام/
افتتاح چهار پروژه عمرانی و تولیدی در شهرک صنعتی ورزقان خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار