سخنگوی وزارت بهداشت؛

84 مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته در ایران جان باختند

1399/11/01 - 14:17 - کد خبر: 36289 نسخه چاپی

نصر: سخنگوی وزارت بهداشت آخرین وضعیت مبتلایان به کرونا در ایران را تا امروز اول بهمن ماه اعلام کرد.

به گزارش نصر، سیماسادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت، آخرین آمار مبتلایان، جانباختگان و بهبودیافتگان از کرونا در ایران را تا امروز اول بهمن ماه اعلام کرد.
وی اعلام کرد: از دیروز تا امروز ۱ بهمن ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۶ هزار و ۱۸۲ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۸۴۰ نفر از آنها بستری شدند.
سیما سادات لاری با اشاره به این که مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به یک میلیون و ۳۴۸ هزار و ۳۱۶ نفر رسید، تاکید کرد: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۸۴ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۵۷ هزار و ۵۷ نفر رسید.
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: خوشبختانه تا کنون یک میلیون و ۱۳۷ هزار و ۸۱۲ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند. ۴۲۱۴ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون ۸ میلیون و ۶۸۸ هزار و ۷۳۲ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.
سیما سادات لاری تاکید کرد: بر اساس آخرین تحلیل ها، ۱۰ شهر در وضعیت قرمز، ۲۳ شهر در وضعیت نارنجی، ۱۶۳ شهر در وضعیت زرد و ۲۵۲ شهر در وضعیت آبی قرار دارند. ۱۰ شهر قرمز کشور در استان مازندران و شامل آمل، بابل، تنکابن، جویبار، رامسر، ساری، سوادکوه، فریدونکنار، قائمشهر و نکا است.
انتهای پیام/
84 مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته در ایران جان باختند پایگاه خبری و اطلاع رسانی رکنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار