رئیس هیات شمشیربازی آذربایجان‌غربی خبر داد:

دعوت دو شمشیرباز آذربایجان‌غربی به اردوی تیم ملی اپه و فلوره

1398/07/13 - 14:30 - کد خبر: 3617 نسخه چاپی

نصر: رئیس هیات شمشیربازی آذربایجان‌غربی گفت: هادی رضوی‌نیا و محمد برزگر دو شمشیرباز اهل این استان به اردوی تیم ملی اپه و فلوره دعوت شدند.

به گزارش نصر، آیدین رحمانی امروز در گفت و گویی افزود: فدراسیون شمشیربازی اسامی ۱۴ شمشیرباز را برای اردوی تیم ملی آقایان در دو اسلحه اپه و فلوره اعلام کرده که نام دو شمشیرباز استان نیز در آن دیده می شود.

وی بیان کرد: هادی رضوی نیا در اسلحه فلوره و محمد برزگر در اسلحه اپه دو نماینده استان آذربایجان غربی در لیست نفرات دعوت شده هستند که از ۱۳ تا ۱۸ مهرماه در اردوی تیم ملی که در سالن شهید کلاهدوز تهران برگزار می شود، حضور خواهندیافت.

هادی رضوی نیا چندی قبل در مسابقات جوانان کشور به مدال نقره و در مسابقات جایزه بزرگ کشور به مدال برنز دست یافته بود.

محمد برزگر شمشیرباز ۱۶ ساله استان نیز در لیست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی امیدهای آسیا که آبان ماه در تایلند برگزار خواهدشد، حضور دارد.

محمد اسماعیلی از زنجان، محمد رضایی طادی و محمد رضایی از اصفهان، سپهر زاهدی و حسین جعفری از تهران و احمدرضا کنعانی و امیررضا کنعانی از اردبیل در اسلحه اپه و علیرضا ادهمی و ماهان میرزایی امجد از تهران، محمدحسین جعفری از یزد، علی امینی از اصفهان و صدرا جهانی از آذربایجان شرقی در اسلحه فلوره شمشیربازان دعوت شده به اردوی تیم ملی هستند.

انتهای پیام/

دعوت دو شمشیرباز آذربایجان‌غربی به اردوی تیم ملی اپه و فلوره نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار