استاندار آذربایجان شرقی:

انتخاباتی سالم و امن برگزار می‌کنیم/ عملکرد دولت برای مردم تبیین شود

1399/10/24 - 16:55 - کد خبر: 35876 نسخه چاپی

نصر: استاندار آذربایجان شرقی گفت: برگزاری انتخاباتی سالم، شفاف و امن در سال 1400، هدف اصلی ماست و همه مجریان و دست‌اندرکاران انتخابات باید تمام تلاش خود را برای تحقق این هدف به کار گیرند.

به گزارش نصر، دکتر محمدرضا پورمحمدی در ششمین دوره طرح جامع آموزش مجریان و دست‌اندرکاران انتخابات 1400 در تبریز، برگزاری انتخابات را یکی از مصادیق بارز دموکراسی و مردم‌سالاری دینی در کشور برشمرد و افزود: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی، مردم ایران در چهل سال گذشته همواه در تعیین سرنوشت خود دخیل بوده و با همراهی و مشارکت خود در تمامی برهه‌های حساس، توانمندی، اقتدار و سربلندی کشور را تضمین کرده‌اند.
وی با اشاره به فشارهای همه‌جانبه دشمنان علیه ملت ایران، اظهار داشت: ملت ایران در چهل سال گذشته، همواره با چشمانی اشک‌بار به سمت اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی حرکت کرد و شاکله اصلی حرکت صحیح و عزتمندانه کشور بوده‌اند.
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه افزایش مشارکت‌ مردم در انتخابات 1400 یکی از انتظارات جدی ما از احزاب و گروه‌های سیاسی و تاثیرگذار جامعه است، افزود: حضور هرچه بیشتر مردم در پای صندوق‌های رای، پشتوانه‌ای ارزشمند برای دولت آینده و قدرت عمل بیشتر برای اجرای تصمیمات محسوب می‌شود.
وی با بیان اینکه دشمنان از هر شیوه‌ای برای تضعیف نظام استفاده می‌کنند، خاطرنشان کرد: اطمینان داریم که مردم ایران این بار نیز همچون سایر مقاطع حساس تاریخ انقلاب، تهدیدات و نقشه‌های شوم دشمنان را خنثی خواهند کرد.
پورمحمدی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه هیچ مسئولی در استان، حق حمایت و یا تخریب نامزدهای انتخابات را ندارد، اظهار داشت: تک‌تک آرای مردم را حق‌الناس می‌دانیم و بدون شک، آخرت خود را به خاطر دنیای دیگران نابود نخواهیم کرد.
وی خاطرنشان کرد: انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه گذشته، نقطه عطفی در تاریخ کشور و از سالم‌ترین و امن‌ترین انتخابات برگزار شده بود و با دقت و حساسیت دست‌اندرکاران انتخابات، رای‌گیری در یک حوزه انتخابیه هم در کشور ابطال نشد.
 استاندار آذربایجان شرقی در بخش دیگری از سخنان خود خواستار تبیین عملکرد دولت به مردم شد و گفت: فشارهایی که در سال‌های اخیر بر کورمان وارد شده است در طول تاریخ بی‌سابقه بوده و دولت با وجود این فشارها، امور کشور را اداره کرده است.
وی افزود: تاریخ در رابطه با عملکرد دولت‌های یازدهم و دوازدهم به نیکی یاد خواهد کرد و بدون شک، این دولت، مظلوم‌ترین و کارآمدترین دولت بعد از انقلاب است.
پورمحمدی خاطرنشان کرد: به‌رغم تمامی مشکلات، پس از استقرار دولت یازدهم، همه ساله بیش از 10 هزار میلیارد تومان طرح و پروژه فقط در آذربایجان شرقی افتتاح شده است.
در این دوره آموزشی، معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری‌ها و فرمانداران آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل به شکل حضوری و بخشداران سه استان به صورت ارتباط تصویری حضور داشتند.
انتهای پیام/
 انتخاباتی سالم و امن برگزار می‌کنیم/ عملکرد دولت برای مردم تبیین شود نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار