شهردار تبریز عنوان کرد:

ورودی جدیدی از طرف شمال شرق برای شهر تبریز تعریف می شود

1398/07/13 - 10:28 - کد خبر: 3565 نسخه چاپی

نصر: شهردار تبریز با اشاره به اجرای عملیات احداث اتوبان ولایت گفت: ورودی جدیدی از طرف شمال شرق برای شهر تبریز تعریف می شود.

به گزارش نصر، ایرج شهین باهر امروز به همراه برخی معاونانش از چند پروژه در حال اجرای شهرداری تبریز بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت اجرایی آنها قرار گرفت.

وی در حاشیه این بازدیدها گفت: امروز به همراه معاونان بازدیدی از پروژه های شهرداری منطقه پنج تبریز و همچنین پروژه های مربوط به حاشیه نشینی انجام دادیم و دستورات لازم برای تسریع در اجرای این پروژه ها صادر شد.

ایرج شهین باهر با بیان اینکه اتوبان ولایت یکی از این پروژه های در حال اجرای شهرداری منطقه پنج تبریز است، گفت: با اجرای این پروژه ورودی دیگری از طرف شمال شرق برای شهر تبریز تعریف می شود و نقش مهمی در توسعه تبریز دارد.

وی افزود: فاز دوم پل نصر که روی اتوبان دوکمال قرار دارد به سرعت در حال احداث بوده و موانع و مشکلات این پروژه امروز بررسی و راهکارهای لازم در خصوص مسائل تملک آن ارائه شد.

شهردار تبریز ادامه داد: بازدید از پروژه ها به همراه معاونان مربوطه انجام می شود و به صورت میدانی مشکلات بررسی و دستورات لازم برای رفع آنها و تسریع عملیات اجرایی پروژه ها صادر می شود.

انتهای پیام/

ورودی جدیدی از طرف شمال شرق برای شهر تبریز تعریف می شود نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار