عباس چمنیان:

روحیه تیمی ما به دلیل وجود شجاعی بالاست

1399/10/15 - 20:03 - کد خبر: 35305 نسخه چاپی

نصر: مربی تیم فوتبال تراکتور می‌گوید امیدوار است تیمش بازی خوبی برابر ذوب‌آهن به نمایش بگذارد.

به گزارش نصر، عباس چمنیان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر ذوب‌آهن اظهار کرد: بازی سختی برابر ذوب‌آهن داریم. این تیم قابل احترام است و همیشه فوتبال با کیفیتی را ارائه کرده است. فوتبال ذوب‌آهن را رصد کردیم و شناخت خوبی داریم. آن‌ها روند رو به رشدی داشته‌اند. مقابل آن‌ها تراکتور بازی می‌کند که در فوتبال ما دارای جایگاه بالایی است.
او افزود: امیدواریم روند خوبی که در چند بازی اخیر داشتیم را ادامه بدهیم. برای یک بازی سخت آماده می‌شویم و امیدوارم هواداران لذت ببرند و هر دو تیم عملکرد خوبی داشته باشند و اگر تیمی شایسته پیروزی بود، به حقش برسد چون همیشه ما به حریفانی که بهتر از ما بوده‌اند احترام گذاشتیم. متاسفانه تا به حال نتیجه مطلوب به دست نیامده و به همین خاطر فردا انگیزه بالایی داریم. تلاش کردیم نقاط ضعف خودمان را برطرف کنیم و سعی کنیم بازی تماشاگر پسند ارائه بدهیم.
چمنیان تصریح کرد: فوتبال حرفه‌ای است و جابه‌جایی بازیکنان در باشگاه‌ها طبیعی است. بازیکنانی هم که از ذوب‌آهن به تراکتور آمده‌اند تعهد اخلاقی داشته‌اند و با تمام وجود برای تراکتور بازی می‌کنند.
وی ادامه داد: برای بازی فردا محروم نداریم اما اشکان دژاگه مصدوم است و بعید است به بازی فردا برسد. روحیه تیمی تراکتور با حضور مسعود شجاعی بالا است و با توجه به پیامی که از طرف مالک به تیم داده شد، روحیه تیمی ما را بالا برد. امیدوارم این شرایط منجر به انجام بازی جوانمردانه و خوبی شود.
انتهای پیام/
روحیه تیمی ما به دلیل وجود شجاعی بالاست نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار