معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز خبرداد:

اعلام آمادگی خودروسازان تبریزی برای تولید اتوبوس

1398/07/10 - 12:24 - کد خبر: 3484 نسخه چاپی

نصر:سه شرکت خوردوساز در تبریز برای تولید اتوبوس های مورد نیاز ناوگان اتوبوسرانی این شهر اعلام آمادگی کردند.

به گزارش نصر، مهدی یوسفی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز امروز در گفتگویی با اعلام خبر فوق، گفت: توافقات اولیه برای تولید اتوبوس های مورد نیاز ناوگان اتوبوسرانی تبریز با سه شرکت خودروساز انجام شده و جزئیات نهایی این همکاری هفته آینده مشخص می شود.

وی ادامه داد: در نشستی که با مدیران عامل شرکت های اسنا، آذهایتکس و آکیا داشتیم، هر سه شرکت آمادگی خود برای تولید اتوبوس های مورد نیاز ناوگان اتوبوسرانی تبریز را اعلام کردند.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز در خصوص چگونگی تولید اتوبوس ها توسط شرکت های خودروسازی تبریز عنوان کرد: هر سه شرکت اعلام آمادگی کردند که با وجود مشکلات ناشی از تحریم، اتوبوس های مورد نیاز ناوگان اتوبوسرانی شهر تبریز را تولید و در کمترین زمان ممکن تحویل دهند.
وی با اشاره به جزئیات و نتیجه نشست خود با مدیران عامل سه شرکت خودروسازی اسنا، آذهایتکس و آکیا، گفت: با توجه به اعلام آمادگی هر سه شرکت خودروسازی برای سرمایه گذاری در ناوگان اتوبوسرانی تبریز، شرکت اسنا اسناد و پورپوزال مربوط به فروش و سرمایه گذاری و شرکت های آذهایتکس و آکیا پورپوزال مربوط به فروش اتوبوس را ظرف یک هفته به معاونت حمل و نقل ارایه می دهند.

یوسفی افزود: بر این اساس این سه شرکت خودروسازی، سرمایه گذارهای معتبر در خصوص تولید اتوبوس های مورد نیاز ناوگان اتوبوسرانی تبریز را نیز معرفی می کنند.

انتهای پیام/

اعلام آمادگی خودروسازان تبریزی برای تولید اتوبوس نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار