خبر/

نامه سرگشاده پرسنل شرکت ریخته گری ماشین سازی تبریز

1399/09/12 - 09:30 - کد خبر: 33118 نسخه چاپی

نصر: پرسنل و شورای اسلامی کار شرکت ریخته گری ماشین سازی تبریز با انتشار نامه ای سرگشاده خواستار رسیدگی به مشکلات شان شدند.

به گزارش نصر، در متن این نامه آمده است:
 
 
قابل توجه مسئولین محترم استانی با سلام و دعای خیر احتراما ، ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت مدافع امنیت شهید دانشمند دکتر فخری زاده ، به استحضار مسئولین محترم و دلسوز نظام مقدس جمهوری اسلامی می رساند که شرکت ریخته گری ماشین سازی تبریز نزدیک به ۱۸ ماه است که بدون سهام دار و اعضای هیئت مدیره با حمایت شما مسئولین و تلاش مستمر کارگران فعالیت نموده و در راستای تحقق شعار « جهش تولید » جهت اجرای نمودن منویات مقام معظم رهبری فعالیت نموده و خواهد نمود.
و در این راستا با مشکلات فراوانی به شرح ذیل مواجه گشته که جهت حمایت از شما بزرگواران به حضورتان اعلام می گردد:
١- عدم انتصاب آقای فرهاد تقوامنش به علت عدم تخصص و تجربه کافی در این صنعت و از طرفی حتک حرمت به کارگران زحمت کش شرکت در بدو ورود که این امر موجب نارضایتی و ناراحتی کارگران گردیده که اگر این انتصاب صورت گیرد منبعد مشکلات آتی خود را در پی خواهد داشت.
۲- انتخاب اعضای هیئت مدیره در صورت وجود مشکلات قانونی انتصاب سرپرست متخصص، لایق و متعهد و انتخاب اعضای هیئت مدیره حداکثر ۲ ماه بعد از انتصاب سرپرست جدید
 ٣- تخصیص سرمایه در گردش توسط سازمان گسترش جهت استمرار و تداوم تولید تعهد سازمان گسترش مبنی بر پرداختهای پرسنلی به صورت منظم و ماهانه به صورت یکجا
انتهای پیام /
نامه سرگشاده پرسنل شرکت ریخته گری ماشین سازی تبریز نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار