خبر/

قرارگاه خاتم‌الانبیا ۴۰۰ میلیارد تومان طرح در ارس اجرا می‌کند

1399/08/27 - 22:03 - کد خبر: 32103 نسخه چاپی

نصر: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از امضای تفاهم نامه ۴۰۰ میلیارد تومانی با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) برای اجرای پروژه های عمرانی در این منطقه خبر داد.

به گزارش نصر، محسن نریمان روز سه شنبه اعلام کرد: این تفاهم نامه به منظور توسعه زیرساخت های حمل و نقل و اجرای پروژه های عمرانی منطقه آزاد ارس امضا شد.

وی افزود: بر اساس این تفاهم نامه انجام مطالعات اولیه و تفصیلی بر اساس استانداردها و الزامات نظام فنی و اجرایی کشوری بر عهده سازمان منطقه آزاد ارس می باشد و پس از انجام مطالعات، قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) می بایست ظرف مدت تعیین شده پروژه های عمرانی ارس را آماده سازی و تحویل دهد.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس اظهار کرد: اجرای پروژه به صورت سه عاملی بوده و نظارت بر حسن اجرای پروژه برعهده مهندسان مشاور صاحب صلاحیت خواهد بود و به منظور تسریع در اجرا و اتخاذ رویه واحد به منظور افزایش کیفیت و بهره‌وری، نظارت کارگاهی و عالیه توسط مهندس مشاور انجام خواهد شد.
منطقه آزاد ارس با ۵۱ هزار هکتار وسعت شامل بخش هایی از ۲ شهرستان جلفا و خداآفرین در شمالغرب ایران است که در نقطه صفر مرزی و در مجاورت با کشورهای ارمنستان، جمهوری آذربایجان و جمهوری خودمختار نخجوان استقرار یافته است.
انتهای پیام/
قرارگاه خاتم‌الانبیا ۴۰۰ میلیارد تومان طرح در ارس اجرا می‌کند خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار