فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص):

پروژه خط دو قطار شهری تبریز حتی یک روز تعطیل نشده است/ قدردان عملکرد آقای مولوی در حل مشکل قدیمی قرارداد خط دو هستیم

1399/08/26 - 16:41 - کد خبر: 32013 نسخه چاپی

نصر: فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) ضمن حضور در سازمان قطار شهری تبریز گفت: با همت و تلاش جمعی، پروژه خط دو قطار شهری تبریز حتی یک روز تعطیل نشده است.

به گزارش نصر، سعید محمد در نشست مشترک با مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز که با حضور ایرج شهین باهر شهرداری کلانشهر، جواد رحمتی معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی و سید محمد رضا میر تاج الدینی نماینده مردم تبریز ،آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی  در محل سازمان قطار شهری تبریز برگزار شد اظهار کرد: در طی ماه های گذشته با پیگیری های آقای مولوی مشکل قراردادی نرخ ارز پروژه که یک معضل بزرگ بود، بعد از تلاش های بسیار حل شد و  این اقدام یک گام‌مهم رو به جلو بود و با اصلاح قرارداد پروژه سرعت می گیرد.
وی ادامه داد: خوشبختانه با تزریق منابع، پروژه خط دو قطار شهری تبریز حتی یک روز تعطیل نشد و تزریق به موقع منابع نکته عطفی در سرعت بخشی عملیات اجرایی این پروژه است.
وی خاطرنشان کرد: با همه گیری کرونا در اواخر سال گذشته ناگزیر به تعطیلی دوماه پروژه باتوجه به شرایط حاد بیماری بودیم و در ادامه مسیر با رعایت پروتکل ها فعالیت پروژه از سر گرفته شد.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) با اشاره به پیشرفت مطلوب خط دو قطار شهری تبریز اظهار کرد: مسائل قراردادی در پروژه باعث برخی مشکلات از قدیم بود که این موضوع نیز حل شده و مشکلی در ادامه مسیر وجود ندارد.
سعید محمد با تاکید بر اینکه فعالیت در پروژه خط دو قطار شهری را منوط به فاینانس نخواهیم کرد خاطرنشان کرد: با تعامل صورت گرفته با شهرداری تبریز تامین منابع مالی از طریق تهاتر ملکی ادامه خواهد داشت و به صورت فاز بندی این پروژه بزرگ‌را به بهره برداری خواهیم رساند.
وی انعقاد تفاهم نامه مشترک فی مابین سازمان قطار شهری تبریز و قراره گاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) در رابطه با امتداد خط یک قطار شهری تبریز در قالب تراموا را تلاش در جهت بهره مندی اقشار مختلف مردم از خدمات ریلی دانست و گفت: اجرای این پروژه و تکمیل خط دو می تواند تاثیر به سزایی در بهره مندی تمام مردم تبریز از این خدمات داشته باشد. وارد کانال اینستاگرام نصر شوید

انتهای پیام/
پروژه خط دو قطار شهری تبریز حتی یک روز تعطیل نشده است/ قدردان عملکرد آقای مولوی در حل مشکل قدیمی قرارداد خط دو هستیم نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار