برابر اعلام هیئت مرکزی گزینش ارتش؛

دانشگاه‌های افسری ارتش هم‌رزم می پذیرد

1399/08/25 - 15:08 - کد خبر: 31914 نسخه چاپی

نصر: دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران جهت تکمیل کادر افسری نیروهای زمینی، قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص)، هوایی، دریایی و سازمان‌‌های تابعه خود ار بین جوانان پسر مومن، متعهد، و علاقه‌مند به حرفه نظامی‌گری و رزمندگی که دارای روحیه انقلابی، ولایت‌مداری، سلحشوری، از جان گذشتگی، ایثارگری و بسیجی باشند، هم‌رزم می پذیرد.

به گزارش نصر، بنا بر اعلام هیئت مرکزی گزینش ارتش جمهوری اسلامی ایران، علاقه‌‌مندان به تحصیل در  دانشگاه‌های افسری ارتش در رشته‌های ریاضی فیزیک و علوم تجربی می توانند با مراجعه به وبگاه اطلاع رسانی هیئت مرکزی گزینش ارتش جمهوری اسلامی ایران به آدرس gozinesh.aja.ir و روزنامه های کثیرالانتشار با شرایط تحصیل در دانشگاه  افسری امام علی (ع) نیروی زمینی، دانشگاه خاتم الانبیا(ص) پدافند هوایی، دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری نیروی هوایی، دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر نیروی دریایی و دانشگاه علوم و فنون فارابی آشنا شده و نسبت به شرکت در آزمون ورودی دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران اقدام کنند.
ثبت نام از علاقه مندان شرکت در این آزمون از سوم آبان سال جاری از طریق وبگاه فوق الذکر آغاز شده و تا 12 آذر 1399 ادامه دارد. داوطلبان می‌توانند با مراجعه به نشانی www.gozinesh.aja.ir  از مورخه 2 تا 4 دی‌ماه سال 1399 نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام کنند.
گفتنی است آزمون کتبی دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران جمعه 5 دی ماه 1399 ساعت 8 صبح در تهران و 25 حوزه شهرستانها به صورت همزمان برگزار می شود.
انتهای پیام/
دانشگاه‌های افسری ارتش هم‌رزم می پذیرد نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار