فرماندار اهر؛

شرایط کرونایی، بهترین فرصت برای افزایش مطالعه و کتابخوانی است

1399/08/25 - 14:13 - کد خبر: 31905 نسخه چاپی

نصر : فرماندار اهر شرایط کرونایی را بهترین فرصت برای افزایش مطالعه و کتابخوانی در بین خانواده‌ها و علاقه مندان عنوان کرد و بر ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی خصوصا در میان خانواده‌ها تاکید کرد.

به گزارش نصر، رسول خدابخش در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به وجود دو کتابخانه عمومی و مجهز با منابع غنی و ارزشمند کتاب در سطح شهرستان اهر، این مجموعه‌ها را گنجینه‌ای بسیار مهم برای استفاده خانواده‌ها و ترویج مقوله کتابخوانی در بین مردم این شهرستان عنوان کرد.
وی گفت: با توجه به وضعیت کرونایی و محدودیت‌ها و عدم امکان گشت و گذار، توجه به کتاب به عنوان گنجینه عظیم که وقایع و رخدادهای مختلف تاریخی را در خود جمع آوری کرده، می‌تواند راه گشایی مناسب در زندگی باشد.
خدابخش افزود: مسئولان باید با تدوین برنامه مناسب، مطالعه و کتاب خوانی را در خانه بین خانوادهگها فرهنگ سازی کرده و در این خصوص هر هفته یک کتاب معرفی و سؤالاتی از آن کتاب انتخاب و در صورت پاسخ صحیح به برندگان جوایزی اهدا شود.
وی افزود: متاسفانه مقوله کتاب و کتابخوانی از سبد خانواده‌ها اندکی به حاشیه کشیده شده و انتظار داریم با بازنگری و ترویج فرهنگ کتابخوانی در بین خانواده این مشکل نیز حل شود.
انتهای پیام/


 
شرایط کرونایی، بهترین فرصت برای افزایش مطالعه و کتابخوانی است خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار