معاون وزیر راه و شهرسازی؛

ورزشگاه علی دایی اردبیل بازسازی می‌شود

1399/08/22 - 10:18 - کد خبر: 31708 نسخه چاپی

نصر: معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی گفت: ورزشگاه علی دایی اردبیل با تامین اعتبار لازم بازسازی می‌شود.

به گزارش نصر، محمد جعفر علیزاده در بازدید از  استادیوم علی دایی اردبیل افزود: بررسی کارشناسی و مطالعه جامع این مجموعه حکایت از  نیاز اساسی آن به بازسازی  می‌باشد. 
وی با بیان اینکه با بررسی‌های کارشناسی و مطالعه زیربنایی این مجموعه بزرگ تامین اعتبار می‌شود، افزود: مشاور متخصص که در طراحی و ساخت ورزشگاه‌های کشور تجربه خوبی دارد برای این امر انتخاب شده تا نواقص موجود در ورزشگاه دایی اردبیل برطرف ‌شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: تلاش می‌شود اعتبار خوبی برای رفع نواقص کل مجموعه تخصیص یابد و علاوه بر آن سالن پیست دو میدانی مجموعه نیز در آینده نزدیک تکمیل و مورد بهره‌برداری قرار گیرد.
وی نفوذ آب از زیر صندلی‌های تماشاگران به طبقه زیرین را قابل حل و تعمیر دانست و گفت:در فصل زمستان مطالعه اساسی و شناسایی نواقص انجام شده و با انتخاب  پیمانکار بازسازی ورزشگاه را از سال آینده شروع می‌کنیم .
در این بازدید استاندار اردبیل نیز با بیان اینکه حداقل تا یکسال آینده این پروژه رفع نواقص شده و تحویل اداره کل ورزش و جوانان استان می‌شود، افزود: این پروژه به دلیل افتتاح سریع هنوز تحویل اداره کل ورزش و جوانان نشده و بعد از بازسازی و بهسازی در اختیار این دستگاه اجرایی قرار می‌گیرد.
اکبر بهنامجو  اظهار کرد: مشکلات زیربنایی از قبیل رختکن ‌ها، محوطه و چمن مصنوعی این مجموعه ورزشی و همچنین نفوذ آب از جایگاه تماشاگران به ساختمان اداری و سرویس‌های بهداشتی مورد بررسی قرار گرفته و با تامین اعتبار مناسب این نواقص برطرف می‌شود.
وی با بیان اینکه در سال گذشته توافق لازم برای انتخاب مشاور انجام شده، افزود: با بررسی‌های کارشناسی و مطالعه زیربنایی، این مجموعه بزرگ تامین اعتبار می‌شود تا حداقل تا یکسال آینده رفع نواقص شده و تحویل اداره کل ورزش و جوانان استان شود.
انتهای پیام/
ورزشگاه علی دایی اردبیل بازسازی می‌شود خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار