معاون آموزش ابتدایی استان؛

نوآموزان پیش‌دبستانی بازمانده آذربایجان‌شرقی ثبت‌نام می‌شوند

1399/08/21 - 20:54 - کد خبر: 31687 نسخه چاپی

نصر: معاون آموزش ابتدایی آذربایجان شرقی از جذب و آموزش رایگان بازماندگان دوره پیش دبستانی در مدارس دولتی به منظور بهره مندی از آموزش مجازی خبر داد.

به گزارش نصر، کامیار قهرمانی فرد روز چهارشنبه در نشست هماهنگی به همین منظور با تأکید بر اهمیت دوره پیش دبستانی و ابتدایی و با اشاره به بخشنامه وزارتی «طرح ملی پوشش سراسری و  آموزش مجازی پیش دبستانی رایگان» اظهار داشت: نوآموزان پنج سال تمام پیش دبستانی بازمانده استان در قالب طرح ملی (جذب پیش دبستانی مجازی رایگان) تا آخرین نفر به صورت رایگان ثبت نام و جذب می شوند.
معاون آموزش ابتدایی استان افزود: ماموریت های معاونت آموزش ابتدایی در چهار محور جذب و پوشش نوآموزان و دانش آموزان لازم التعلیم ، کاهش بازمانده از تحصیل و ترک تحصیل و تکرارپایه و انسداد مبادی بیسوادی، توانمندسازی معلمان و دانش آموزان ، ارزیابی و نظارت مستمر و بازخورد دسته بندی می شود.
وی عزم جمعی همکاران به تحقق برنامه ها و طرح ها به ویژه در این ایام با محورهای موجود را خواستار شد.
مدیر کل اموزش و پرورش استان پیش از این از ثبت نام ۷۲ هزار نوآموز و دانش آموز پایه اول ابتدایی در سال تحصیلی جاری خبر داد و گفت: این در حالی است بر اساس پیش بینی ما باید ۷۵ هزار نفر ثبت نام می‌کردند ولی برخی اولیا به دلیل کرونا فرزندان نوآموز خود را در پیش دبستانی‌ها ثبت نام نکردند.
انتهای پیام/
نوآموزان پیش‌دبستانی بازمانده آذربایجان‌شرقی ثبت‌نام می‌شوند خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار