فرمانده تیپ مکانیزه امام زمان (عج) خبر داد:

استقرار تیپ مکانیزه امام زمان (عج) در مناطق مرزی و عملیاتی شمال غرب کشور

1398/07/03 - 14:09 - کد خبر: 3074 نسخه چاپی

نصر: فرمانده تیپ مکانیزه امام زمان (عج) از استقرار نیروهای این تیپ در مناطق عملیات شمال غرب کشور خبر داد و گفت: تیپ مکانیزه امام زمان (عج) و رزمندگان آن برای دفاع از مرزهای کشور در منطقه شمال غرب مستقر هستند.

به گزارش نصر به نقل از تسنیم، سردار مصطفی محمدی در همایش بزرگ ویژه هفته دفاع مقدس در مرکز فرهنگی پارک موزه شمیم پایداری تبریز، با اشاره به خاطرات دوران جنگ، اظهار داشت: تیپ مکانیزه امام زمان (عج)، در قالب لشکر 31 عاشورا فعالیت می‌کرد که آن زمان ما با رسته پیاده و اینک با رسته زرهی در حال دفاع از کیان جمهوری اسلامی هستیم.

وی افزود: در دوران دفاع از حرم و محور مقاومت، باز هم این تیپ نقش ایفا کرده و نقش ارزشمند و برجسته‌ای داشته است. 

فرمانده تیپ مکانیزه امام زمان (عج) با بیان اینکه تیپ ما از ابتدای شروع بحران در سوریه، حضور موثری در منطقه داشت، یادآور شد: در این راه 5 شهید ارزشمند تقدیم اسلام شده و 10 نفر هم به درجه جانبازی نائل شده‌اند. 

سردار محمدی از استقرار تیپ مکانیزه امام زمان (عج) در مناطق عملیات شمال غرب کشور هم خبر داد و عنوان کرد: تیپ مکانیزه امام زمان (عج) و رزمندگان آن به همراه سایر رزمندگان برای دفاع از مرزهای کشور در منطقه شمال غرب مستقر هستند.

وی خاطرنشان کرد: مناطق صعب‌العبوری که بیش از چندین سال، راه‌های مواصلاتی آن بسته بوده است. با این حال و با پایمردی رزمندگان و صبوری خانواده‌های‌شان، در حال حفظ و حراست از مرزهای نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

انتهای پیام/

استقرار تیپ مکانیزه امام زمان (عج) در مناطق مرزی و عملیاتی شمال غرب کشور نصر


نظرها بسته شده اند

نمایش 0 نظر

پژوهشیار