خبر/

دورکاری کارمندان ادارات دولتی در آذربایجان شرقی تکذیب شد

1399/08/13 - 14:46 - کد خبر: 30106 نسخه چاپی

نصر: به دنبال انتشار مطالبی در برخی از شبکه‌های مجازی مبنی بر دور کاری در ادارات شهرستان تبریز از روز چهارشنبه، سخنگوی ستاد مبارزه با کرونا در آذربایجان شرقی و معاون سیاسی امنیتی استاندار، این خبر را تکذیب کرد.

به گزارش نصر، علیار راستگو در گفت‌وگویی با بیان این مطلب، گفت: نه ستاد شهرستانی و نه ستاد استانی کرونا تا به این لحظه تصمیمی مبنی بر دورکاری در ادارات نگرفته‌اندو چنین خبری را کاملا تکذیب می‌کنیم.
وی اضافه کرد: با کاهش تعداد کارمندان، علاوه بر ایجاد مشکل در ارائه‌ی خدمات به مردم، با ازدحام جمعیت نیز مواجه می‌شویم،بنابراین اداره‌ها طبق روال معمول فعالیت می‌کنند.
وی در ادامه با اشاره به آخرین تصمیم‌های اتخاذ شده در ستاد مقابله با کرونا در آذربایجان شرقی از اعمال محدودیت‌های کرونایی در ۱۰ شهرستان آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: با توجه به شرایط فوق حاد در این شهرستان‌ها، محدودیت‌هایی در گروه‌های شغلی دو، سه و چهار اعمال شده است که این محدودیت‌ها در شهرستان تبریز گروه‌های شغلی سه و چهار را شامل می‌شوند.
راستگو به ممنوعیت تردد به تبریز اشاره کرد و متذکر شد: خروج خودروهای پلاک شخصی بومی از تبریز و ورود خودروهای پلاک شخصی غیربومی به تبریز از ساعت ۱۲ روز دوشنبه تا ساعت ۱۲ جمعه ممنوع بوده و متخلفان ۵۰۰ هزار تومان جریمه می‌شوند.
انتهای پیام/
دورکاری کارمندان ادارات دولتی در آذربایجان شرقی تکذیب شد خبرگزاری مهر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار