استاندار آذربایجان‌شرقی؛

مدیرکل فقید فرهنگ و ارشاد اسلامی منشاء خدمات برجسته‌ای بود

1399/08/10 - 14:46 - کد خبر: 29914 نسخه چاپی

نصر: استاندار آذربایجان‌شرقی امروز شنبه در پیامی با تسلیت درگذشت مرحوم دکتر محمد محمدپور، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، اعلام کرد: آن مرحوم منشاء خدمات برجسته‌ای در حوزه فرهنگ و هنر بود.

به گزارش نصر، متن پیام محمدرضا پورمحمدی، استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به این شرح است:

«خبر درگذشت جناب آقای دکتر محمد محمدپور، مدیرکل ساعی و پرتلاش فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی و جانباز سرافراز هشت سال دفاع مقدس، موجب تأثر و تألم فراوان شد.

مرحوم دکتر محمدپور از مدیران سخت‌کوش استان بود که با روحیه جهادی در سنگر حساس فرهنگ و هنر، منشأ خدمات بسیار برجسته‌ای شد و در مسیر خدمت به اهالی فرهنگ و هنر از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکرد.

اینجانب درگذشت این مدیر پرتلاش را به خانواده محترم ایشان، جامعه بزرگ فرهنگ، ادب و هنر آذربایجان و اعضای شورای اداری استان تسلیت عرض می‌کنم و برای آن مرحوم از درگاه ایزد منان، علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر مسألت دارم».

گفتنی است مرحوم محمد محمدپور، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی، صبح امروز بر اثر ابتلا به بیماری کرونا دار فانی را وداع گفت.
انتهای پیام/
مدیرکل فقید فرهنگ و ارشاد اسلامی منشاء خدمات برجسته‌ای بود خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار