معاون وزیر راه و شهرسازی؛

ورزشگاه بناب ۳۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

1399/08/10 - 10:16 - کد خبر: 29881 نسخه چاپی

نصر: معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه امسال برای تکمیل ورزشگاه بناب ۱۱.۵ میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته است و برای تکمیل آن به ۳۵ میلیارد تومان نیاز است، گفت: اگر این اعتبار به موقع تخصیص داده شود اوایل پاییز سال آینده افتتاح خواهد شد.

به گزارش نصر، محمدجعفر علیزاده روز جمعه در بازدید از ورزشگاه بناب ورزشگاه با اشاره به اینکه این طرح ۷۸ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، گفت: ظرفیت پایه ای این ورزشگاه، پنج هزار نفری بود و قابل توسعه به ۱۰ هزار نفر هست و هم اکنون به ظرفیت ۱۰ هزار نفر ساخته می شود و به طور قطع هزینه‌های آن به شدت افزایش پیدا کرده است.
علیزاده با بیان اینکه زیرساخت نورافشانی ورزشگاه آماده است، ادامه داد: کل صندلی‌های ورزشگاه خریداری شده است و تا پایان سال نصب خواهد شد.
مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی خاطرنشان کرد: تمامی طراحی‌ها و جزئیات به اتمام رسیده است و قرارداد تکمیلی بسته شده است.
وی با اشاره به طراحی و زیرساخت‌های این پروژه ملی گفت: طراحی این ورزشگاه به نحوی است که هم ورزش‌های همگانی را در منطقه پوشش می دهد و هم می‌توان ورزش‌های اختصاصی، مسابقات فوتبال و  دو و میدانی را در آن اجرا کرد.
ورزشگاه بناب در زیربنایی به مساحت ۱۷ هزار و ۳۲۵ مترمربع احداث می شود که تا کنون برای آن در حدود ۴۳ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.
انتهای پیام/-
ورزشگاه بناب ۳۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار