فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی؛

کشف ۵۰۰ کیلوگرم هروئین در تبریز/ قاچاقچیان قصد ترانزیت محموله به کشورهای اروپایی را داشتند

1399/08/07 - 22:27 - کد خبر: 29755 نسخه چاپی

نصر: فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی از کشف ۵۰۰ کیلوگرم هروئین و دستگیری دو قاچاقچی در این زمینه‌ خبر داد.

به گزارش نصر، سردار ‌حسین عبدی‌ اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اشراف اطلاعاتی از محل دپو و نگهداری مقادیری مواد مخدر مطلع شدند که موضوع در دستور کار عملیاتی این پلیس قرار گرفت.
وی ‌افزود: در یکی از شهرک‌های اقماری تبریز محل نگهداری و جاسازی مواد مخدر شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از محل مورد نظر 500 کیلو هروئین که از مرزهای شرقی وارد کشور شده بود، کشف شد.
سردار ‌عبدی‌ با بیان اینکه در این رابطه 3 دستگاه خودرو توقیف و 2 متهم دستگیر شدند، خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل شدند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه قاچاقچیان قصد داشتند مواد مخدر را در جاسازی‌های پیچیده از طریق مرزهای زمینی به کشورهای اروپایی ترانزیت و قاچاق کنند، افزود: پلیس جمهوری اسلامی ایران با امر تهیه، توزیع و ترانزیت مواد مخدر مقابله و مبارزه می‌کند و در این خصوص هیچ گونه ملاحظه ای ندارد.
فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی در پایان به شهروندان توصیه کرد: اگر امکانات یا اماکنی را در اختیار اتباع بیگانه قرار می دهید از قانونی بودن فعالیت آنها مطمئن شده و در صورت مشاهده اعمال و رفتار غیر قانونی مراتب را در اسرع وقت با شماره 110 به پلیس اطلاع دهید.
انتهای پیام/
کشف ۵۰۰ کیلوگرم هروئین در تبریز/ قاچاقچیان قصد ترانزیت محموله به کشورهای اروپایی را داشتند خبرگزاری تسنیم

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار