خبر/

خرید اتوبوس بی آر تی برای هر کوچه در تبریز!

1399/08/07 - 11:26 - کد خبر: 29709 نسخه چاپی

نصر: خزانه دار شورای اسلامی شهر تبریز گفت: برای قطار شهری تبریز از سال ۸۱ تا ۹۷ ، ۱۸۲۰ میلیارد داده‌ایم، از سال ۹۷ تا به امروز ۲ هزار و ۶۰۰میلیارد داده‌ایم که می‌توان با این پول برای هر کوچه یک اتوبوس بی آرتی خرید.

به گزارش نصر، غلامحسین مسعودی ریحان در سوال خود از شهردار تبریز اظهار داشت: سوال من، سوال تمام اعضای شورا و اهالی شهر تبریز است و میزان رضایت موکلان به عملکرد مجریان و پروژه های شهری وابسته است.
وی افزود: وظایف نمایندگان مجلس و شورای شهر تحقیق و نظارت است.
خزانه دار شورای اسلامی شهر تبریز تاکید کرد: برای قطار شهری تبریز از سال ۸۱ تا ۹۷ ، ۱۸۲۰ میلیارد داده‌ایم، از سال ۹۷ تا به امروز دو هزار و ۶۰۰میلیارد داده‌ایم که می‌توان با این پول برای هر کوچه یک اتوبوس بی آرتی خرید.
مسعودی ریحان اضافه کرد: بدبختی ما این است که حرف خود را نتوانسته‌ایم بزنیم و سوءمدیریت مدیران در بیشتر مواقع بر سر شورای شهر انداخته می‌شود.
وی بیان داشت: ما برای دو هزار ۶۰۰ میلیارد در خط یک مترو تبریز چقدر پیشرفت داشته ایم؟
عضو شورای اسلامی شهر تبریز اضافه کرد: تشکر می‌کنم از مدیران قطار شهری که بعد از تذکر ما، پله‌برقی در برخی ایستگاه‌ها احداث کردند.
مسعودی ریحان اضافه کرد: خط دوم مترو تبریز ۱۵ درصد پیشرفت دارد و حفاری آن متوقف شده است.
خزانه دار شورای اسلامی شهر تبریز اضافه کرد: خط سوم را شورا تصویب نکرده است و آقای شهردار نامه نوشته است ولی چون محرمانه است، نمی‌خوانم.
وی تصریح کرد: انتظار مردم از مسئولان شهری ساخت پل در دم منزلشان نیست آنها انتظار دارند پروژه های شاخص در زمان مشخصی که تعریف می شود به مرحله اتمام برسد.
مسعودی ریحان گفت: مردم از مسئولان سوال می کنند که زمان دقیق اعلام شود.
وی اضافه کرد: تریبون در اختیار یک نفر قرار نگیرد تا به همه اعضا زمان برسد و خواهشمندم آیین نامه رعایت شود.
عبداله تقی پور گفت: اگر موضوع سئوال از شهردار است باید شهردار پاسخگوی سوالات باشد، والا گزارش قطار شهری را بارها شنیده ایم.
وی گفت: در جلسه اختصاصی باید این موضوعات پیگیری شود.
در ادامه با توجه به اتمام زمان جلسه پاسخ به سوال عضو شورا به جلسه آتی موکول شد.
انتهای پیام/
خرید اتوبوس بی آر تی برای هر کوچه در تبریز! خبرگزاری فارس

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار