رییس ستاد استانی مقابله با کرونا در آذربایجان شرقی‌؛

دورکاری شامل حال ۶ شهرستان اعمال محدودیت شده در آذربایجان شرقی، نمی‌شود

1399/08/06 - 22:00 - کد خبر: 29685 نسخه چاپی

نصر: رییس ستاد استانی مقابله با کرونا در آذربایجان شرقی گفت: دورکاری و تعطیلی اداره‌ها شامل حال 6 شهرستان اعمال محدودیت شده در آذربایجان شرقی نمی‌شود.

به گزارش نصر، علیار راستگو، سه‌شنبه شب در گفت‌وگوی خبری در تشریح این خبر و با اشاره به اعمال محدودیت‌ها در شش شهرستان استان از امروز به مدت یک هفته، اظهار کرد: جلسه‌ای در این خصوص با فرمانداران شهرستان‌ها از طریق ویدیو کنفرانس، برگزار شده و بر ضرورت اعمال جدی محدودیت‌های رسیده از ستاد ملی کرونا در این مناطق تاکید شد.
وی اضافه کرد: ستادهای شهرستانی تشکیل شده و روسای شبکه‌های بهداشت این شهرستان‌ها محدودیت‌ها را با جدیت اعمال می‌کنند.
وی افزود: دستورالعمل‌های لازم قبلا از طریق وزارت بهداشت و وزارت کشور ابلاغ شده و فرمانداران شهرستان‌ها در جریان هستند، صنوف پرخطر و کم خطر نیز از ابتدا مشخص شده‌اند.
بنا به این گزارش، راستگو با اشاره به روند اعمال محدودیت‌ها بر صنوف گروه‌های دو، سه و چهار، خاطرنشان کرد: اکیپی متشکل از نماینده قوه قضاییه، نیروی انتظامی، اداره‌ی اماکن یا مجمع امور صنفی، اتاق اصناف شهرستان، نماینده فرمانداری و بهداشت در اعمال محدودیت‌ها حضور خواهند داشت.
وی خاطرنشان کرد: در صورت عدم توجه به تذکرها، صنوف اعمال قانون و پلمب می‌شوند.
انتهای پیام/
دورکاری شامل حال ۶ شهرستان اعمال محدودیت شده در آذربایجان شرقی، نمی‌شود خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 1 نظر

پاسخ   ناصري   3 ماه پیش  

ممنون، خوبه ،استان هاي ديگه دوركاري باشن، ما هستيم ديگه....اينجا كه به سلامت كاركنان ارزشي قايل نيستن، بزار آمارهاي ما هم بره بالا،
پژوهشیار