فرماندار اردبیل؛

مراکز گردشگری و رفاهی شهرستان اردبیل تعطیل می‌شود

1399/08/06 - 13:09 - کد خبر: 29656 نسخه چاپی

نصر: فرماندار اردبیل گفت: با توجه به تعطیلی سه‌شنبه هفته آینده، از روز دوشنبه هفته آینده به مدت چهار روز مراکز گردشگری، رفاهی و تفریحی شهرستان اردبیل تعطیل می‌شود.

به گزارش نصر، مسعود امامی یگانه روز دوشنبه در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در اردبیل اظهارداشت: هم اکنون شهرستان اردبیل در وضعیت قرمز کرونا قرار گرفته است و با توجه به شرایط موجود محدویت‌هایی در حوزه‌های مختلف برای پیشگیری از ویروس کرونا در شهرستان اردبیل اجرا می‌شود.
 فرماندار اردبیل افزود: در حال حاضر با توجه به وضعیت قرمز کرونا در شهرستان اردبیل از هموطنان تقاضا داریم برای ارج نهادن به سلامت خود و مردم از سفر به شهرستان اردبیل خودداری کنند.
وی گفت: فعالیت رستوران‌ها و تالارها نیز در شهرستان اردبیل با ظرفیت ۳۰ درصد خواهد بود و نیاز است این فعالیت با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی صورت گیرد.
فرماندار اردبیل تشریح کرد: خدمات‌رسانی در ادارات، بانک‌ها، مراکز خدماتی و ناوگان شهری نیز برای افراد دارای ماسک امکان‌پذیر است و قرار شد در تاکسی‌ها و ناوگان شهری به افرادی که از ماسک استفاده نکنند خدمات ارائه نشود.
امامی یگانه افزود: استفاده از ماسک در سطح شهر نسبت به گذشته کاهش یافته است و انتظار می‌رود مردم با توجه به شرایط موجود اهتمام ویژه‌ای برای استفاده از ماسک و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی داشته باشند تا شاهد گذر از پیک سوم کررونا با وضعیت مناسب در شهرستان اردبیل باشیم.
وی گفت: کاروان‌های عروسی در شهرستان اردبیل ممنوع است و برگزاری مراسم ختم و حضور در آرامستان‌ها نیز با حداقل افراد و اولویت با بستگان نزدیک و درجه یک با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی امکان‌پذیر است.
وی افزود: از مردم انتظار داریم از تجمع‌ها خودداری و برگزاری هرگونه مراسمات با تجمع افراد و ازدحام خودداری کنند.
فرماندار اردبیل خواستار رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و وقت‌دهی منظم در مطب‌ها شد و از تشدید نظارت‌ها و بازرسی‌ها بر مراکز خدماتی و اصناف در شهرستان اردبیل خبر داد و گفت: با اصناف و مراکزی که دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند برخورد وحتی مراکز آنها پلمب می‌شود.
انتهای پیام/
مراکز گردشگری و رفاهی شهرستان اردبیل تعطیل می‌شود خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار