رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

مردم از حضور غیرضروری در هرگونه تجمع پرهیز کنند

1399/08/05 - 22:06 - کد خبر: 29618 نسخه چاپی

نصر: رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: توصیه اکید ما به مردم این است که از حضور غیرضروری در هر گونه تجمع پرهیز کنند.

به گزارش نصر، محمدحسین صومی در آیین بهره برداری از پارک مدافعان سلامت تبریز، از تلاش‌های شهرداری تبریز در راستای احداث این پارک قدردانی کرد و افزود: پارک مدافعان سلامت تبدیل به میعادگاه کسانی می‌شود که تلاش‌های مدافعان سلامت و کادر پزشکی را مورد توجه و احترام قرار می‌دهند.
وی در ادامه با تشریح شرایط فعلی ناشی از شیوع کرونا، افزود: توصیه اکید ما به مردم این است که از حضور غیرضروری در هر گونه تجمع پرهیز کنند، اما حضور بنده در این محل، به خاطر قدردانی از خانواده‌های شهدای مدافع سلامت و برای تشکر از توجه شهرداری تبریز به کادر درمان است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز یادآور شد: هم اکنون شیوع ویروس کرونا در وضعیت وخیم و بسیار خطرناکی قرار دارد و رفته رفته میزان گرفتاری کادر درمان و مدافعان سلامت نیز افزایش می‌یابد.
وی با بیان این‌که در حال حاضر یک هزار و 300 نفر در آذربایجان شرقی به خاطر ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری بوده و ۱۵۰ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند، از تمام شهروندان خواست با پرهیز از تردد غیرضروری و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، یاریگر کادر درمان باشند.
به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، پارک مدافعان سلامت به مساحت هفت هزار و 349 متر مربع، دارای مسیر پیاده روی، فضای بازی کودکان، زمین ورزشی، نصب تابلوی سنگی هنری با تصویر مدافعان سلامت، هشت هزار و 300 اصله درخت و درختچه، پنج هزار گل داودی و ۸۰۰ متر مربع کاری با هزینه ای بالغ بر ۱۳۱ میلیارد ریال افتتاح شد.
انتهای پیام/
مردم از حضور غیرضروری در هرگونه تجمع پرهیز کنند خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار