فرمانده نزاجا؛

توان رزمی نیروی زمینی قابل مقایسه با سال‌های گذشته نیست

1399/08/04 - 17:00 - کد خبر: 29534 نسخه چاپی

نصر: فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: توان رزمی این نیرو در حال حاضر قابل مقایسه با سال‌های گذشته نبوده و پیشرفت‌های زیادی در راستای عمل به فرمایشات فرمانده معظم کل قوا در این نیرو ایجاد شده است.

به گزارش نصر، امیر سرتیپ کیومرث حیدری روز یکشنبه در حاشیه رزمایش عاشقان ولایت ۹۹ در منطقه شمال غرب کشور افزود: نهضت "روی پای خود ایستادن" در نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ابعاد مختلف نهادینه شده و این نیرو آمادگی دارد تا طومار هر متجاوزی را در هم بپیچد.
وی اضافه کرد: نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران تحولات عمیقی در ساختار یگان خود مبتنی بر اوامر فرمانده معظم کل قوا به وجود آورده و تبدیل به یک نیروی متحرک هجومی و واکنش سریع شده است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: بر این اساس، آموزش جدیدی در راستای واکنش سریع و متحرک هجومی بودن یگان های مختلف این نیرو ارائه شده که در رزمایش ها مورد ارزیابی قرار می گیرد.
امیر سرتیپ حیدری، رزمایش عاشقان ولایت ۹۹ را ارزیابی جدیدی از توان رزمی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و گفت: مراحل مختلف این رزمایش با همان روحیه آفندی و هجومی به صورت هدف محور دنبال شد.
وی افزود: در این رزمایش، یگان های حاضر عملیات شبانه و تعاقب را به خوبی انجام داده و تاکتیک های لازم را پیاده کردند.
به گزارش ایرنا، رزمایش عاشقان ولایت ۹۹ با حضور یگان های مختلف حاضر در منطقه در شمال غرب کشور برگزار شد.
انتهای پیام
توان رزمی نیروی زمینی قابل مقایسه با سال‌های گذشته نیست خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار