مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی:

مشترکان کم مصرف برق از تخفیف ۱۰۰ درصدی بهره‌مند می‌شوند

1399/08/02 - 13:01 - کد خبر: 29431 نسخه چاپی

نصر: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی گفت: در طرح برق امید مشترکان برق به سه دسته کم مصرف، خوش مصرف و پرمصرف تقسیم شده و از این میان بهای برق مصرفی گروه کم مصرف با ۱۰۰ درصد تخفیف محاسبه می‌شود.

به گزارش نصر، اکبر حسن‌بگلو روز جمعه در گفت و گویی اظهار داشت: مشترکانی که در ماه‌های گرم خرداد تا شهریور متوسط مصرف ماهانه آن‌ها در یک دوره تا ۱۰۰ کیلووات ساعت باشد در دسته کم مصرف، ۱۰۱ تا ۳۰۰ کیلو وات ساعت، خوش مصرف و مشترکان با مصرف بیش از ۳۰۰ کیلو وات ساعت جزو دسته پرمصرف هستند.
وی ادامه داد: برای سایر ماه‌های سال نیز مشترکانی که مصرف آن‌ها تا ۸۰ کیلووات ساعت باشد شامل مشترکان کم‌مصرف، بین ۸۱ تا ۲۰۰ کیلوات ساعت خوش مصرف و بیش از ۲۰۰ کیلووات ساعت طبق تعرفه‌بندی طرح برق امید مشترک پر مصرف محسوب می‌شوند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی گفت: اجرای طرح برق امید که مخصوص مشترکان خانگی است فرصت مغتنمی برای توسعه صرفه‌جویی در مصرف برق به ویژه برای ماه‌های پیک سال است. 
حسن‌بگلو اضافه کرد: اجرای طرح برق امید سبب می‌شود قشر پرمصرف برای استفاده از مزایا و تخفیف‌های مورد نظر برای اضافه شدن به جمع مشترکان خوش مصرف تشویق شوند و قشر کم مصرف‌ها جهت تداوم همین سطح مصرفی انگیزه بیشتری داشته باشند. 
به گزارش ایرنا مشترکان در طرح برق امید ۶ ماه فرصت دارند که خود را در گروه مشترکان خوش مصرف قرار دهند و اگر توانستند در مدت نیم سال میزان مصرف برق خود را اصلاح کنند، مشمول تخفیف قیمت برق خواهند شد.
انتهای پیام/
مشترکان کم مصرف برق از تخفیف ۱۰۰ درصدی بهره‌مند می‌شوند خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار